מנעולן מקצועי

תוֹכֶן הָעִניָנִים
מנעולן מקצועי
מנעולן מקצועי

ננעלתם מחוץ לבית והזמנתם מנעולן ששבר לכם את מנגנון הנעילה שלא לצורך, המנעולן הקודם לא הצליח לחלץ את המפתח השבור מהרכב והחליט לכרסם את המנעול כדי שיהיה לו קל יותר לבצע את הפריצה, המנעולן שלכם גובה מחיר מופקע על פריצה סטנדרטית? אולי כדאי שתחפשו קצת יותר לעומק אחרי מנעולן. מנעולן מקצועי נושא בתוארו כמה פרמטרים מאוד חשובים – אמינות, ניסיון והכשרה וכדי להבין מה כל אחד מהפרמטרים האלה מייצג בתוך התואר "מנעולן מקצועי" צריך להבין יותר לעומק מה עושה מנעולן, מהם כליו ומה מגדירו כמנעולן ורק לאחר מכן נוכל לעמוד על מקצועיותו.

 

☑️ מנעולן מקצועי, אמין, מהיר, ובטיחותי.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ שירות מקיף ומקצועי.

☑️ מתמחים במגוון רחב של שירותי מנעולנות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-804-7797 📞

 

אמינותו של מנעולן מקצועי

אמינות מסתמכת על שתי תעודות המעידות על כשירות מלאה לעסוק במקצוע המנעולנות וכמובן יחס ותקשורת בין אישית נאותה. כל מנעולן חייב קודם כל להיות בעל תעודת מנעולן מוסמך ומורשה שמעיד על יכולותיו והידע שנרכש לו כדי להיות מנעולן מקצועי וכמון תעודת יושר מהמשטרה שמעידה שאין לו עבר פלילי שמונע ממנו לעסוק במקצוע. את שתי תעודות אלו כדאי ומומלץ לבקש בטרם תזמינו את המנעולן לביתכם ותפקידו בידיו דברים יקרי ערך.

אמינותו של מנעולן מגיעה גם עם היכולת שלו לבצע עסקים בצורה הפורמאלית והנאותה ביותר, להנפיק קבלות, להוציא הצעות מחיר וכמובן להיות בעל עוסק פטור או מורשה. עליו לפעול ביחס לחוק ההכנסה ולאפשר שירות עוסק לקוח בריא ומתפקד.

 

הכשרתו של מנעולן מקצועי


מנעולן מקצועי יעבור הכשרה בקורס מנעולנות אמיתי שמאושר על ידי המשטרה והמל"ג ובסופו לקבל את תעודת המנעולן המוסמך. בהכשרתו יקבל מנעולן מקצועי את כל הכלים, הידע והניסיון הצבור כדי לפעול כמנעולן מוסמך ומקצועי לכל דבר. הוא יעבור את כל המבחנים, על כל סוגי המנעולים, על כל סוגי הדלתות והכספות ובכך יקבל את כל רוחב היריעה של תחום המנעולנות המקצועית, סביבתה ובכל רחבי הארץ.

 

ניסיונו של מנעולן מקצועי

ככל שלמנעולן יש יותר נסיון בשטח (מעבר לזמן הכשרתו כמנעולן) כך יכול וראוי הוא להיחשב מנעולן מקצועי. נסיון למנעולן מקצועי נמדד על פי ביקורת לקוחות קודמים, מספר הפריצות, התיקונים, ההתקנות וההחלפות שביצע על שלל המנעולים והכלים שדורשים פריצה, תיקון, התקנה והחלפה וכמובן צבירת הכלים ומקרי הקצה שגורמים לו להיות מאוד גמיש במחשבה ובאילתור של הרגע האחרון.

 

כליו של מנעולן

לאחר שביססנו את כל תכונותיו ועקרונותיו של מנעולן מקצועי כל מה שנשאר הוא הפן הטכני שמעיד על מקצועיותו של מנעולן. הפן הטכני נסמך בראש ובראשונה על כליו של מנעולן מקצועי. הכלים אחראיים על פריצות שונות והם מורכבים ומרכיבים את אופן הפריצה וכמה טוב היא תתבצע.

 

כלי כרסום

כלי כרסום הם האופציה האחרונה של מנעולן, לרוב הוא ינסה את כל מה שאפשר לעשות לפני שיגיע להכרעה שהוא צריך להשתמש בכלי כרסום. כלי כרסום הם ראשי מברגה מחוספסים בכל מיני גדלים שמתאימים לסוגי מנעולים שונים ובעת הכרסום יוצרים חור שמאפשר הגעה אל מנגנון הנעילה ושחרורו הידני.

 

כרית ניפוח

כרית ניפוח היא כרית פלסטיק גמיש שמתנפחת על ידי משאבה אך רק אחרי שהוא מוחדרת אל תוך הרווח הדק שבין הדלת למשקוף. כרית ניפוח מאפשרת ליצור רווח רחב יותר שיספיק להכנסת מוט המשיכה אל תוך הרחב על מנת לשחרר את כפתור הנעילה מבפנים ולפתוח את הדלת. כרית ניפוח היא חלק אינטגרלי וחשוב מאין כמוהו בפריצה קלאסית שכן בלעדיו לא תתאפשר כניסה של מוט המשיכה.

 

מוט משיכה

מוט משיכה הוא החלק האינטגרלי השני החשוב בפריצה קלאסית. מוט מתכת מתכוונן שבעת הכנסתו אל תוך הרכב דרך הרווח שנוצר מכרית הניפוח מסוגל לתפוס את כפתור הנעילה של הרכב ולשחררו בעת המשיכה. מוט משיכה מגיע או עם וו או עם לולאה בתלות של סוג הרכב וכפתור הנעילה.

 

כלי דגדוג

כלי דגדוג מגיעים בצורות שונות ומשונות ובכל מיני גדלים. כלי דגדוג מגיעים כמפתחות, כמברגות, כמחטים וכפינצטות והם מאפשרים את סיבוב הצילינדר על ידי כך שהם מדמים את זיזי ועיקולי המפתח עד שמתאפשרת קומבינציית סיבוב ושחרור הצילינדר.

 

חולצי מפתחות שבורים

חולצי מפתחות שוברים הם מחטים דקים שנכנסים אל תוך חור המנעול המאוכלס על ידי המפתח ומאפשרים חיכוך מספיק חזק כדי שהמפתח יגרר החוצה ייחד עם משיכת החולץ. חולצי מפתחות שבורים הם כלים פשוטים מאין כמוהם אך מתוחכמים מאין כמוהם.

 

למה לקרוא למנעולן

כמו מנעולנים שאינם עברו הכשרה גם אם אתם תנסו לפרוץ, להתקין, לתקן או להחליף את המנעול או הידית או את הדלת שלכם תאפשרו מצב שבו יכול להיות שתעשו נזק רב יותר למכשיר הנעילה ולמנגנון שלו. אם אתם מעוניינים לנסות עשו זאת בעזרת כל סוג הדרכה ראשונית שתוכלו ותיקחו בחשבון שככל הנראה תביאו לנזקים שיגבירו את העלויות של התיקון בעתיד. קראו עכשיו למנעולן ותקנו את הבעיה בפחות ממה שנדמה לכם.

לסיכום, אחרי שהבנו טוב טוב מה הופך מנעולן למקצועי ואיך כדאי לבחור מנעולן הגיע הזמן להתקשר אליו ולבקש את כל התעודות שברשותו, הצעת מחיר, וכמובן לבצע סקר שוק ולבחור את הטוב ביותר בשבילכם.

אם אתם נתקלים באיזשהו אופן בהתנגדות לכל בקשה רציונאלית מסוג זה עדיף ומומלץ לא להמשיך את התקשורת עם המנעולן שכן יכול מאוד להיות שהוא אינו אמין. וזכרו, אלו הם החפצים והרכוש יקר הערך שלכם, ומי שמתעסק בו צריך להיות מקצועי מאין כמוהו.

 

מחירון מנעולן מקצועי כללי

מנעולן דלתות מחיר מ-100₪
מנעולן רכב מחיר מ-150₪
מנעולן חירום מחיר מ-150₪

 

מגוון שירותים עם מנעולן מקצועי – חייגו עכשיו – 077-804-7797

מנעולן רכב בנצרת

☑️ מנעולן רכב בנצרת – מהיר, אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים במנעולנות כל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

מנעולן רכב בנהריה

☑️ מנעולן רכב בנהריה – מהיר, אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים במנעולנות כל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

מנעולן רכב בעפולה

☑️ מנעולן רכב בעפולה – מהיר, אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים במנעולנות כל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

מנעולן רכב בעכו

☑️ מנעולן רכב בעכו – מהיר, אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים במנעולנות כל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

מנעולן רכב בכרמיאל

☑️ מנעולן רכב בכרמיאל – מהיר, אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים במנעולנות כל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

מנעולן רכב בנוף הגליל

☑️ מנעולן רכב בנוף הגליל – מהיר, אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים במנעולנות כל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא'

קרא עוד »
מנעולן עכשיו
מנעולן עכשיו
פורצים בביטחון

צריכים מנעולן דחוף? תנו לנו לעזור לכם! צוות המנעולנים של מנעולן עכשיו מכיל עשרות פורצים הפרוסים בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום. שעה ואנחנו אצלכם, צרו קשר כמה שיותר מהר!

צריכים דחוף מנעולן מקצועי?
מלאו פרטים או חייגו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה! - שירות בכל הארץ 24/7
מידע נוסף
מנעולן לכספות

נתקעם עם הכסף בתוך הכספת, כל המסמכים החשובים ביותר שלכם תקועים

מנעולן מורשה

מנעולן מורשה הוא מצרך נדיר אך לא בלתי אפשרי למצוא אותו.

מנעולן עכשיו - פורץ רכבים
מנעולן עכשיו - פריצה לרכב
מנעולן עכשיו - הרכבת צלינדר
מנעולן עכשיו - תיקן מנעול דלת
חייגו עכשיו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה!
שירות בכל הארץ 24/7