מנעולן לכספות

תוֹכֶן הָעִניָנִים
מנעולן לכספות
מנעולן לכספות

נתקעם עם הכסף בתוך הכספת, כל המסמכים החשובים ביותר שלכם תקועים בתוך הכספת ואתם לא זוכרים את הקוד, הדלת של הכספת נטרקה ואתם לא מצליחים לפתוח אותה לא משנה כמה פעמים ניסיתם ללחוץ על הקוד, אתם רוצים להתקין את הכספת בצורה בטוחה וטובה יותר, אתם לא מוצאים את המפתח לכספת? אם על אחת מהשאלות האלו התשובה שלכם היא כן אז ככל הנראה שאתם זקוקים למנעולן כספות. אז איך בעצם עובדת פריצת כספות, האם זה אותו הדבר כמו בסרטים או שזה רק נראה מסובך ועשוי ללא חת בידיהם של אנשי ריגול מומחים שפיצחו את השיטה לפריצה אל הכספות המורכבות ביותר בעולם או שזה בסך הכל הליך פשוט שנעשה על ידי מנעולן לכספות שקיבל את ההכשרה וההתמחות לבצע פריצות שכאלו, מה צריך בשביל לפרוץ לכספות וכמה פחות או יותר כל זה עולה לנו? כל זאת ועוד במאמר זה.

 

☑️ מנעולן לכספות מהיר, מקצועי ובטיחותי.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ שירות מקיף ומקצועי.

☑️ מתמחים בשירותי מנעולנות לכספות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-804-7797 📞

 

סוגי כספות

ישנם מספרים סוגי כספות שכל אחת מהן מאופיינת בסוג נעילה שונה וייחודי לה. על מנת להבין איך פורץ לכספות פועל אנחנו צריכים קודם כל להבין מהם סוגי הכספות וכיצד הן מותקנות. אלו הם חמשת סוגי הנעילה בכספות:

 

נעילה ביומטרית

נעילה שצוברת כיום תאוצה בעקבות חידושים טכנולוגיים שמאפשרית אותה. נעילה ביומטרית מתאפשרת על ידי זיהוי קולי, פנים, עיניים וטביעות אצבע והיא מיועדת אך ורק לבן אדם שהכספת בבעלותו. לרוב נעילות ביומטריות אינן מותקנות על כספות ביתיות אלא יותר על כספות מסחריות גדולות שדורשות איבטוח מקסימלי וחסוי.

 

נעילת קוד מכאנית

זוהי הכספת המשומשת ביותר לפני העידן הדיגיטלי, היא עובדת על מנגנון פשוט (כמו מנעולים ללוקרים, מנעולים לאופניים וכו') שבו בעת השמת קוד ספציפי מתאפשר שחרור של נעילה. 

 

נעילת קוד דיגיטלית

זהו סוג הכספות הנפוץ ביותר כיום לשימוש ביתי, אישי ופרטי והוא גם היעיל ביותר. נעילת קוד דיגיטלית עובדת על פי השמה של קוד מסוים הניתן לשינוי על ידי בעל הכספת בלבד וכאשר נלחצת קומבינציית הקוד הנכונה מתאפשר שחרור של נעילת הכספת.

 

נעילת צילינדר עם מנעולן לכספות

הנעילה הקלאסית שכולם מכירים, מפתח וצילינדר, ההבדל היחידי משאר הצילינדרים הוא שמאחורי הבוגר והבריח יש חפצים חשובים אין כמוהם שלא תמצאו זרוקים סתם בתא הכפפות ברכב או בארון בבית.

 

סוגי התקנת כספות ויתרונותיהן

יש שני סוגי התקנת כספות שלכל אחד היתרונות והחסרונות שלו ועל מנת לדעת מה עושה מנעולן לכספות יש לדעת את שני סוגי ההתקנות האלו. את שני סוגי ההתקנות האלו יכול מנעולן לכספות גם לבצע וגם לפרוץ, הכל תלוי במה שאתם צריכים.

 

התקנה חיצונית

התקנה חיצונית היא פשוט קיבוע של הכספת הנבחרת לאיזור חבוי בתוך הבית או המשרד. החסרונות בהתקנה חיצונית היא שהכספת תהיה הרבה יותר קלה לפריצה מאחר וכל המנגנונים שלה גלויים לכל. היתרון בהתקנה חיצונית היא האופציה לשנע אותה ממקום למקום כאשר יש רצון להזיזה.

 

התקנה נסתרת

התקנה נסתרת היא בעצם יצירת כוך המיועד במיוחד לכספת בהתאם למידות ולגדלים שלה וביטון כל הדפנות שלה. היתרונות של התקנה נסתרת הם ברורים מאליהם – אין יכולת לפרוץ אותה ללא שימוש בכלים הנכונים והיא מאפשרת ביטוח כל חפציה ואף גניבה של הכספת במלואה. החסרונות בהתקנה נסתרת הן שאם שכחתם את הקוד או שהכספת ננעלה יהיה פי כמה יותר קשה לפרוץ אותה.

 

כלים של מנעולן כספות

המנעולן ישתמש בכמה כלים מיועדים כמובן בהתאם לסוג ההתקנה, הכספת ומנגנון הנעילה הספציפיים לכל מקרה. על מנת להבין את פעולותיו של מנעולן כספות בעת הוא פורץ אל הכספת שלכם כדי להבטיח את החזרת החפצים יקרי הערך הטמונים בתוכה צריך להבין קודם כל באילו כלים הוא ככל הנראה ישתמש.

  1. לוםהלום נועד כדי להפעיל כוח מאסיבי על דלת ההכספת ובמקרים מסויימים כאשר מדובר בהתקנה חיצונית (לרוב) משתמשים בו על מנת להכריח את מנגנוני הנעילה להפתח. לום הוא כלי חיוני לכל מנעולן לכספות וקרוב לוודאי שלא תתפסו אחד בלי לום.
  2. כלי דגדוגכלי דגדוג הם כלים המגיעים בכל מיני צורות וגדלים ולהם זיזים ועיקולים המתאימים את עצמם לצירוף הקפיצים והפינים שבחורי מנעול. כלי דגדוג נועדו בשביל לדמות את פעולת המפתח, הם "מדגדגים" את הפינים המצרפים את הקומבינציה ומאפשרים סיבוב של הבריח והתרת הנעילה.
  3. מקדחההמקדחה נועדה כמובן לשבור את מנגנון הנעילה של הכספת וזה במידה ואין דרך אחרת לפתירת הנעילה. יש שמשתמשים גם כדי לבקע את דלת הכספת ולפתוח אותה בכוח.
  4. מרתכתמרתכת היא כלי שנועד על מנת לתקן בעיקר את נזקי הכספות שנוצרו מפריצתן. מרתכת היא כלי חיוני לכל מנעולן כספות במעוניין גם בפתרון רוחבי ולא קצר טווח לפריצה.

 

איך מוצאים מנעולן כספות טוב

מנעולן כספות טוב הוא כל מי שעבר הסמכה והתמחות בכספות. כספות הן לא דבר של מה בכך והקשיחות ומנגנוני הנעילה המתוחכמים שלהן עבור כל מיני פיתוחים כדי שיהיה הכי קשה לפתוח אותם מבין כל המנעולים הקיימים ולכן מנעולן כספות טוב הוא מי שהתמחה ועשה כמה פריצות לכספות. מנעולן כספות אמור לעלות בין 100 ל800 שקלים חדשים בתלות בסוג הכספת וסוג ההתקנה.

לסיכום, אחרי שהבנו את כל הפעולות שמנעולן לכספות מבצע כאשר אנחנו עומדים חסרי אונים מול כספת נעולה אנחנו יכולים להרים את הטלפון ולהתקשר לאחד בהקדם האפשרי. לפעמים אין ברירה אלא להתקשר לאיש מקצוע.

 

מחירון מנעולן לכספות כללי

מנעולן לכספות מחיר מ-100₪
מנעולן רכב מחיר מ-150₪
מנעולן דלתות מחיר מ-100₪

 

מנעולן לכספות מהיר ומקצועי – חייגו עכשיו – 077-804-7797

מנעולן רכב בנצרת

☑️ מנעולן רכב בנצרת – מהיר, אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים במנעולנות כל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

מנעולן רכב בנהריה

☑️ מנעולן רכב בנהריה – מהיר, אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים במנעולנות כל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

מנעולן רכב בעפולה

☑️ מנעולן רכב בעפולה – מהיר, אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים במנעולנות כל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

מנעולן רכב בעכו

☑️ מנעולן רכב בעכו – מהיר, אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים במנעולנות כל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

מנעולן רכב בכרמיאל

☑️ מנעולן רכב בכרמיאל – מהיר, אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים במנעולנות כל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

מנעולן רכב בנוף הגליל

☑️ מנעולן רכב בנוף הגליל – מהיר, אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים במנעולנות כל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא'

קרא עוד »
מנעולן עכשיו
מנעולן עכשיו
פורצים בביטחון

צריכים מנעולן דחוף? תנו לנו לעזור לכם! צוות המנעולנים של מנעולן עכשיו מכיל עשרות פורצים הפרוסים בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום. שעה ואנחנו אצלכם, צרו קשר כמה שיותר מהר!

צריכים דחוף מנעולן מקצועי?
מלאו פרטים או חייגו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה! - שירות בכל הארץ 24/7
מידע נוסף
מנעולן מורשה

מנעולן מורשה הוא מצרך נדיר אך לא בלתי אפשרי למצוא אותו.

מנעולן מקצועי

ננעלתם מחוץ לבית והזמנתם מנעולן ששבר לכם את מנגנון הנעילה שלא

מנעולן עכשיו - פורץ רכבים
מנעולן עכשיו - פריצה לרכב
מנעולן עכשיו - הרכבת צלינדר
מנעולן עכשיו - תיקן מנעול דלת
חייגו עכשיו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה!
שירות בכל הארץ 24/7