מנעולן מורשה

תוֹכֶן הָעִניָנִים
מנעולן מורשה
מנעולן מורשה

מנעולן מורשה הוא מצרך נדיר אך לא בלתי אפשרי למצוא אותו. מנעולן מסוגל לפרוץ, לתקן, להתקין ולהחליף כל מנעול שקיים – מיומנות שאותה הוא רוכש בקורס מנעולנים מורשים בלבד – ובלי מיומנויות אלו אי אפשר לקרוא לו מנעולן מורשה. אז אם ננעלתם מחוץ לבית, או שיש לכם בעיה עם אחד המנעולים שלכם את צריכים לקרוא מיד למנעולן.

על מנת להבין יותר לעומק מיהו מנעולן מורשה עליכם קודם כל להבין מה עושה מנעולן, כיצד הוא מקבל את ההכשרה וההרשאה שלו כמנעולן, מהם כליו של מנעולן ולמה בעצם צריך את שירותיו של מנעולן. ולכן, בלי להכביר יותר מידי במילים נגיע לעיקר ונספר לכם – מיהו מנעולן מוסמך ומורשה.

 

☑️ מנעולן מורשה, אמין, מהיר, מקצועי ובטיחותי.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ שירות מקיף ומקצועי.

☑️ מתמחים במגוון רחב של שירותי מנעולנות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-804-7797 📞

 

 

הכשרתו של מנעולן

מנעולן מחוייב כיום בלימודי מנעולנות אינטנסיביים שאמורים להקנות לו את כל הידע והכלים כדי לפרוץ, לתקן, להתקין ולהחליף כל סוג של מנעול שקיים. בלי תעודת מנעולן מורשה לא יכול לעסוק אדם בעסקי הפריצה שכן הוא אינו כישר ויודע מספיק בשביל להיות מוכן לכל אירוע, מקרה או מצב חירום. מנעולן צריך לשאת עימו בנוסף את כל סוגי הכלים האפשריים על מנת להיות מסוגל לבצע כל פריצה אפשרית.

מנעולן חייב בנוסף לכל תעודת יושר ממשטרת ישראל, עוסק פטור או מורשה ויכולת התניידות. תעודת יושר ממשטרת ישראל בעצם מעידה על עברו הנקי של מנעולן מורשה שכן אם לאדם ישנה פעילות פלילית בעברו הוא אינו מורשה לעסוק במקצוע המנעולנות, בנוסף, על מנת להקנות לפעילותו תוקף חוקי כעוסק בישראל הוא חייב להיות שייך לחברת מנעולנות כשכיר או להיות בעל עוסק פטור או מורשה הרשום בשורותיו של ביטוח לאומי ומס הכנסה כדי שיוכל להוציא קבלות והצעות מחיר כראוי. יכולת התניידות למנעולן היא דבר הכרחי שכן ישנם מקרי חירום שאים סובלים דיחוי וצריכים טיפול מיידי בהקדם האפשרי.

 

מה עושה מנעולן מורשה

ישנם כמה סוגי פריצות שכל מנעולן מורשה צריך לדעת לבצע – פריצת דגדוג, פריצה קלאסית ופריצת חיווט מחודש – וכל זאת על מנת לכסות את כל האפשרויות והמקרים שיקרו בדרכו. בשביל לדעת מה עושה מנעולן צריך להבין מה בעצם נעשה בכל אחת מהפריצות הללו.

 

פריצה קלאסית

פריצה קלאסית היא פריצה שנעשית על רכבים בלבד והיא נעשית על ידי כך שבעזרת עזרים וכלים חיצוניים מצליח המנעולן המורשה להגיע אל כפתור הנעילה ולשחררו. פריצה קלאסית היא אמנם פריצה פולשנית מעט אך היא אינה מסבה נזק כאשר מנעולן מבצע אותה כראוי.

 

פריצת דגדוג

בעזרת כלי דגדוג מבצע מנעולן פריצה כירורגית היישר אל תוך חור המנעול ומשחרר את הנעילה כאילו היה מפתח בתוך המנעול. פריצת דגדוג היא פריצה נפוצה בכל מיני סוגי מנעולים, אך רק באלו שהמנגנון שלהם עובד על עקרון הצילינדר. מנעולי קוד, לשוניות וכדומה אינם בעלי חור מנעול המתאים לכניסת כלי דגדוג.

 

פריצת חיווט מחודש

גם פריצת חיווט מחודש היא פריצה שנעשית על רכבים בלבד והיא נדרשת כאשר ישנו משהו שמפריע להתנעה של הרכב. המנעולן המורשה שלכם יבצע כניסה אל הרכב, יפתח את מכסה ההגאים, יחשוף את נתיכי ההתנעה, יבצע חיווט מחודש שיסגור מעגל חשמלי ויאפשר התנעה של הרכב בקלות ובמהירות עד הגעה אל מוסך.

 

כליו של מנעולן מורשה

למנעולן יש כמה כלים הכרחיים שעליו לשאת איתו על מנת שיוכל לקרוא לעצמו מנעולן מורשה. בשביל להבין חלק מהפריצות, התיקונים, ההחלפות וההתקנות צריך להבין מהם אותם כלים שבהם ישתמש מנעולן.

  1. כרית ניפוחכרית ניפוח היא בעצם כרית פלסטיק גמישה שמתנפחת על ידי משאבה. את כרית הניפוח מחדירים בין הדלת למשקוף ומנפחים, זה מאפשר פתיחה של רווח ביניהם וכמובן גם את כניסתו של מוט המשיכה עליו נרחיב בפסקה הבאה. כרית ניפוח היא חלק אינטגרלי בפריצה קלאסית.
  2. מוט משיכהמוט משיכה הוא מוט מתכת מתכוונן שיש לו יכולת להתעקל ולהתעקם לפי רצונו של המנעולן המורשה שלכם, בסופו של כל מוט משיכה יש או וו למשיכה או לולאה לתפיסת הכפתור של הנעילה וזאת לפי סוג הכפתור – כפתור עומד זקוק ללולאה, כפתור פנימי זקוק לוו. הכל תלוי בסוג הרכב.
  3. כלי דגדוגכלי דגדוג הם סוג של מדמי מפתחות המגיעים בכל מיני צורות – מפתח דגדוג, מברגת דגדוג, מחטי דגדוג ופינצטות דגדוג. אלו הם כלים בעלי זיזים ועיקולים אשר נועדו בעת "דגדוגם" את חור המנעול לאפשר לחיצה וכיוון של הצילינדר לכדי כך שיסתובב ויפתח את הנעילה. זו הפריצה הנפוצה ביותר בשוק.
  4. כלי כרסוםכלי מברגה מחוספסים שמאפשרים כרסום של מנעול שאין דרך אחרת לפרוץ אותו. לפעמים אין אופציה לבצע פריצת דגדוג או כל פריצה אחרת ויש לכרסם את המנעול כדי להגיע למנגנון הנעילה ולשחרר את הנעילה באופן ידני. זהו המזור האחרון של כל מנעולן שכן זה מצריך עלויות נוספות וזמן עבודה מרובה.

 

למה צריך את שירותיו של מנעולן

כפי שבוודאי הבנתם, פריצה באופן כללי היא אינה פעולה פשוטה כל כך והיא דורשת ידע רב שאין לבן אדם הממוצע. אתם רשאים כמובן לנסות בעצמכם כל דבר וודאי שיש סרטוני הדרכה אך שום דבר לא מנצח את המקצועיות של מנעולן. נסיון לבצע פריצה בעצמכם עלול להוביל לעלויות נוספות ונזקים שלא ידעתם שיכולים לקרות כתוצאה מחוסר הידע.

 

מחירון מנעולן מורשה כללי

מנעולן דלתות מחיר מ-100₪
מנעולן רכב מחיר מ-150₪
מנעולן חירום מחיר מ-150₪

 

מגוון שירותים עם מנעולן מוסמך – חייגו עכשיו – 077-804-7797

מנעולן רכב בנצרת

☑️ מנעולן רכב בנצרת – מהיר, אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים במנעולנות כל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

מנעולן רכב בנהריה

☑️ מנעולן רכב בנהריה – מהיר, אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים במנעולנות כל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

מנעולן רכב בעפולה

☑️ מנעולן רכב בעפולה – מהיר, אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים במנעולנות כל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

מנעולן רכב בעכו

☑️ מנעולן רכב בעכו – מהיר, אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים במנעולנות כל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

מנעולן רכב בכרמיאל

☑️ מנעולן רכב בכרמיאל – מהיר, אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים במנעולנות כל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

מנעולן רכב בנוף הגליל

☑️ מנעולן רכב בנוף הגליל – מהיר, אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים במנעולנות כל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא'

קרא עוד »
מנעולן עכשיו
מנעולן עכשיו
פורצים בביטחון

צריכים מנעולן דחוף? תנו לנו לעזור לכם! צוות המנעולנים של מנעולן עכשיו מכיל עשרות פורצים הפרוסים בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום. שעה ואנחנו אצלכם, צרו קשר כמה שיותר מהר!

צריכים דחוף מנעולן מקצועי?
מלאו פרטים או חייגו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה! - שירות בכל הארץ 24/7
מידע נוסף
מנעולן לכספות

נתקעם עם הכסף בתוך הכספת, כל המסמכים החשובים ביותר שלכם תקועים

מנעולן מקצועי

ננעלתם מחוץ לבית והזמנתם מנעולן ששבר לכם את מנגנון הנעילה שלא

מנעולן עכשיו - פורץ רכבים
מנעולן עכשיו - פריצה לרכב
מנעולן עכשיו - הרכבת צלינדר
מנעולן עכשיו - תיקן מנעול דלת
חייגו עכשיו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה!
שירות בכל הארץ 24/7