מנעולן חירום

תוֹכֶן הָעִניָנִים
מנעולן חירום
מנעולן חירום

אם נתקעתם מחוץ לדלת ביתכם, אם חס וחלילה הילד ננעל בתוך הרכב, אם איבדתם את הקוד לכספת שלכם שם מוצפנים כל החפצים בעלי הערך הרב ביותר שלכם ואין לכם איך לפתור את זה בצעד אחד פשוט זה הזמן לקרוא למנעולן חירום שיבוא ויחלץ אתכם ממצב החירום. מנעולן חירום הוא לא דבר נדיר, ניתן למצוא אותם באינטרנט במרחק לחיצת כפתור ולהזמינם באופן מיידי גם בשעות הלילה המאוחרות.

כדי להזמין מנעולן כדאי קודם כל שתבינו את פעילותו, מהם תחומי ההתמחות של מנעולן חירום ומהם הכלים שבהם ישתמש מנעולן חירום.

 

☑️ שירותי מנעון חירום מקצועיים, מהירים ובטיחותית.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ שירות מקיף ומקצועי.

☑️ מתמחים במגוון רחב של מנעולנות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-804-7797 📞

 

מה עושה מנעולן חירום

יש כל מיני סיבות להזמין מנעולן חירום ועל אף שלא היינו רוצים להגיע למצבים האלו, הם קורים וצריך לתת עליהם את הדעת לפני שמגיעים לנקודת השפל. מנעולן חירום מסוגל לפרוץ כל סוג של מנעול – קוד, ביומטרי, מכאני, חשמלי, דיגיטלי ועוד – ובכל נכס שתמצאו לנכון – כל סוגי הרכבים, הדלתות והכספות הקיימים – והוא עושה זאת בעזרת כלים קונבנציונאליים לכל מנעולן חירום. 

 

סוגי פריצה

מנעולן יגיע לכל מקום במהירות האפשרית בעת הקריאה הראשונה שיקבל אך בשביל להיות בטוחים שהמנעולן שאיתו אנחנו מדברים יודע כיצד לפעול כשמדובר במקרה חירום הנה כמה הסברים על סוגי הפריצה הקיימים בשוק ונדרשים בעת מצוקה:

 

רכבים

לרכבים יש שלושה סוגי פריצה, לרוב כשמדובר במקרה חירום נזדקק בעיקר לפתיחה מיידית של דלתות הרכב אך לפעמים נצטרך להתניע את הרכב במהירות הבזק כדי להגיע למקום כלשהו במקרה חירום. להלן שלושת פריצות החירום הנפוצות.

  1. פריצה קלאסיתפריצה קלאסית היא פריצה שנעשית על ידי כרית ניפוח ומוט משיכה. את כרית הניפוח העשויה פלסטיק יחדיר מנעולן החירום אל אחד החריצים שבין דלת המכונית למשקוף המכונית ואז ינפח אותה בעזרת משאבה מוטמעת ולאחר שיווצר חריץ בין הדלת למשקוף יחדיר פנימה את מוט המשיכה, יתפוס את כפתור הנעילה וישחרר את הנעילה ובכך יפתח את הדלת במהירות.
  2. דגדוגפריצת דגדוג נעשית על ידי כלי דגדוג מכל מיני סוגים. כלי דגדוג הם כלים בעלי זיזים מיוחדים המעוקלים בכל מיני צורות וכל אחד מהם מתאים בצורה כזו או אחרת לכל מיני סוגי מנעולים. כלי דגדוג מוכנסים אל חור המנעול ישירות ובעזרת "דגדוג" הפינים והקפיצים שמזיזים את הבריח הם נכנסים פנימה אל תוך חור המנעול ומסוגלים לפתוח את המנעול בעזרת סיבוב פשוט כאילו כלי הדגדוג הם מפתח לכל דבר.
  3. חליצת מפתח שבור – מפתחות שבורים הם מקרה מרגיז ומעצבן שתמיד גורם לך להרגיש כאילו אתה אשם, מנעולן יכול להגיע למקום ולשחרר את המפתח השבור מהצילינדר בתוך פחות מעשר דקות וזאת על ידי חולצי מפתחות שבורים – מחטים אלסטיים שנועדו להכנס בתוך חור המנעול שבתוכו המפתח השבור, ליצור חיכוך עם המפתח השבור ועל ידי משיכה איטית להוציאו מכוח החיכוך.

 

דלתות

לדלתות ישנן שלושה סוגי פריצה גם כן, את חלקם הן חולקות עם רכבים וחלקן שייכות אך ורק אליהן. כדאי מאוד להבין כיצד פריצה לדתות עובדת מאחר וכניסה אל הבית היא הכרחית שלא כמו כניסה אל הרכב.

  1. דגדוגגם בדלתות, פנים או חוץ, ניתן לבצע פריצת דגדוג בדיוק באותו האופן שבו מבצעים פריצת דגדוג במכוניות.
  2. כרסוםכאשר מנעולן נוקט בפעולת הכרסום ככל הנראה שאין דבר אחר שניתן לעשות. כרסום הצילינדר במנגנון הנעילה פוגם בתפקוד התקין של המנעול ומחרב אותו לגמרי. כרסום הוא בעצם שבירה וכרסום של החלק הפנימי של הצילינדר.
  3. טריקהכאשר הדלת נטרקת היא לעיתים קרובות ננעלת. לשון הדלת נתקעת והיא לא מסוגלת לחזור גם לא כאשר לוחצים על הידית. במקרים כאלו יש צורך להשתמש בכרטיסי טריקה אותם מכניסים בין הדלת למשקוף ומשחקים לאורכו עד שנפתחת הלשונית מחדש.

 

כספות

כספות אוגרות את כל הדברים החשובים ביותר שבן אדם צריך. כסף, דברים יקרי ערך, אגרות חוב ועוד הרבה מאוד דברים. כדאי מאוד להכיר את מנגנוני הנעילה של כל אחד מהם כדי לדעת מה להגיד למנעולן החירום שלכם.

  1. קוד דיגיטלי או מכאניכספות קוד דיגיטליות או מכניות בעצם עובדות על בסיס קומבינציה של מספרים שבעת הזנתם במנגנון הנעילה משחררים לגמרי את הנעילה. כספות קוד מכאניות קלת יותר לפריצה לעומת כספות קוד דיגיטליות.
  2. כספות ביומטריותכספות ביומטריות מתבססות על עיקרון זיהוי של פנים, טביעות אצבעות, עיניים או קול והן בדרך כלל הרבה יותר קשות לפיצוח מכל כספת אחרת. פריצה לאכל סוג של כספת לרוב יהיה בצורה פולשנית וחודרנית.

 

איך מוצאים מנעולן חירום

דבר ראשון נכנסים לאינטרנט ומחפשים אחר מילות החיפוש מנעולן חירום, ובסופו של דבר יימצא המנעולן הראשון כמישהו שניתן לסמוך עליו. אך לפני שתבחרו יש כמה דברים שכדאי לכם לשקול גם כאשר מדובר במצב חירום. קודם כל – תעודת יושר מהמשטרה ותעודת פורץ מוסמך הם הכרחיים להמשך קבלת השירות מהמנעולן, אם אין לו את אלו הוא אינו אמין וכדאי לכם מאוד לסרב בנימוס.

לסיכום, אחרי שהבנתם את כל אלו הגיע הזמן להתקשר למנעולן מוסמך. מאחר וזוהי קריאת מצוקה בשעת חירום העלויות עלולות לעלות בהתאם א מדובר בפריצה בשעות הלילה המאוחרות, בוקר מוקדמות או בהתראה קצרה מעכשיו לעכשיו. תמיד תזכרו, אם אתם לא מעוניינים בשירותו של המנעולן שאיתו אתם מדברים אתם תמיד יכולים לסרב בנימוס ולהמשיך הלאה לסקר השוק שלכם אחר מנעולן חירום מתאים.

 

מחירון מנעולן חירום כללי

מנעולן חירום מחיר מ-150₪
מנעולן לכספות מחיר מ-100₪
מנעולן רכב מחיר מ-150₪

 

לשירותי מנעולן חירום מהירים ובטיחותיים חייגו – 077-804-7797

מנעולן רכב בנצרת

☑️ מנעולן רכב בנצרת – מהיר, אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים במנעולנות כל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

מנעולן רכב בנהריה

☑️ מנעולן רכב בנהריה – מהיר, אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים במנעולנות כל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

מנעולן רכב בעפולה

☑️ מנעולן רכב בעפולה – מהיר, אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים במנעולנות כל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

מנעולן רכב בעכו

☑️ מנעולן רכב בעכו – מהיר, אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים במנעולנות כל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

מנעולן רכב בכרמיאל

☑️ מנעולן רכב בכרמיאל – מהיר, אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים במנעולנות כל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

מנעולן רכב בנוף הגליל

☑️ מנעולן רכב בנוף הגליל – מהיר, אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים במנעולנות כל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא'

קרא עוד »
מנעולן עכשיו
מנעולן עכשיו
פורצים בביטחון

צריכים מנעולן דחוף? תנו לנו לעזור לכם! צוות המנעולנים של מנעולן עכשיו מכיל עשרות פורצים הפרוסים בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום. שעה ואנחנו אצלכם, צרו קשר כמה שיותר מהר!

צריכים דחוף מנעולן מקצועי?
מלאו פרטים או חייגו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה! - שירות בכל הארץ 24/7
מידע נוסף
מנעולן לכספות

נתקעם עם הכסף בתוך הכספת, כל המסמכים החשובים ביותר שלכם תקועים

מנעולן מורשה

מנעולן מורשה הוא מצרך נדיר אך לא בלתי אפשרי למצוא אותו.

מנעולן מקצועי

ננעלתם מחוץ לבית והזמנתם מנעולן ששבר לכם את מנגנון הנעילה שלא

מנעולן עכשיו - פורץ רכבים
מנעולן עכשיו - פריצה לרכב
מנעולן עכשיו - הרכבת צלינדר
מנעולן עכשיו - תיקן מנעול דלת
חייגו עכשיו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה!
שירות בכל הארץ 24/7