מנעול אלקטרוני

תוֹכֶן הָעִניָנִים

המנעולים האלקטרוניים מאפשרים לנו לא רק להיפטר מצרור המפתחות, אלא גם לפקח באופן הדוק ביותר על כל מי שיכול להיכנס אל תוך הבית שלנו, על ידי שליטה בדלת מרחוק באמצעות אפליקציה ייחודית. זקוקים למנעול אלקטרוני? הגעתם בדיוק למקום הנכון – דברו איתנו ונספק לכם כל שירות מנעולני שתצטרכו.

  

בשביל מה הומצא מנעול אלקטרוני?

כבר שנים שאנחנו נכנסים הביתה בדיוק באותה הדרך – מוציאים את המפתח מתוך כיס המכנסיים, מכניסים אותו אל תוך המנעול, מסובבים ופותחים את הדלת. רבים ורבות מאתנו אף מקפידים לנעול את הדלת מתוך הבית. מדובר בממשק פשוט ביותר שלא מצריך יותר מדי מיומנות. עם זאת, יצרניות המנעולים והדלתות רצו לשנות את המהלך הגנרי הזה ולהפוך גם את המנעול בדלת לאלקטרוני ומשוכלל. 

 

למה גם מנעולים הפכו לאלקטרוניים?

פריטים רבים בבית המודרני כבר עברו את תהליך הדיגיטציה – הטלוויזיה, הנורות, המזגן, הפעמון, העינית בדלת ומערכת האזעקה. מטרת העל היא למעשה לשלוט על המתרחש בבית גם כשאתה לא נמצא בו, על ידי אפליקציה ייחודית שמותקנת על הטלפון החכם. כך בעצם מתאפשרת לנו שליטה מרחוק ואנחנו להפעיל כל דבר מכל מקום בתוך הבית ובמקרים מסוימים אף מחוצה לו. בנוסף, קיים חיווי תמידי שמתרחש מכל מקום – שכחנו את האור דולק או את המזגן פועל? באמצעות האפליקציה נוכל לגלות זאת במהרה ולכבות את המוצרים שהותרנו דלוקים, כך נחסוך בחשמל (חיסכון לא רק ברמה האקולוגית אלא גם ברמה הפיננסית).

 

מנעול אלקטרוני בישראל

בשוק הישראלי ניתן למצוא שתי יצרניות מנעולים מרכזיות שמובילות את השינוי האלקטרוני: רב בריח עם המוצר utopic 2 של חברת DESi ומולטילוק עם מנעול ששמו ENTR . המחירים עדיין לא לכל כיס (שכן מדובר בפיתוח יחסית חדש) ונעים החל מ-1,800 ש״ח ומגיעים עד 3,500 ש״ח. מחיר של מנעול סטנדרטי נע סביב אלף ש״ח, לכן באופן יחסי מדובר בהוצאה שמכפילה את עצמה. יחד עם זאת, עבור מי שעובר לדירה חדשה או מבצע שיפוץ מאסיבי, שווה להשקיע במנעול אלקטרוני איכותי שכן מדובר בעלייה משמעותית לא רק ברמת אבטחת הבית אלא גם ברמת החיים בכלל. 

 

חשיבותו של המנעול האלקטרוני

אף אחד מאתנו כמובן לא מעוניין שיפרצו לו אל תוך הבית או אל המשרד. לכן, על מנת שנוכל לשמור על החפצים שלנו מפני גנבים ומסיגי גבול ואפילו חשוב מכך – על מנת שנוכל לשמור על הביטחון האישי שלנו, מאד חשוב לבחור במנעול אלקטרוני איכותי שיבצע את העבודה ברמה הגבוהה ביותר.

הטכנולוגיה העולמית מתקדמת כל יום ועולם המנעולים הולך ומשתפר ללא הרף. עם זאת, לצערנו, חשוב לזכור שגם הפורצים והגנבים הולכים ונהיים מתוחכמים יותר ויותר. העובדה כי פורצים מצליחים למצוא פעם אחר פעם שיטות חדשות על מנת לפרוץ מנעולים השונים לא אומרת שצריך להתייאש, ניתן ללמוד מכך שהמנעולים הסטנדרטיים אליהם התרגלנו כבר אינם מספקים ולא תמיד יוכלו למנוע מאנשים שאינם רצויים להיכנס אלינו הביתה. לכן, יש לרכוש למנעול אלקטרוני, שכן מדובר בדור הבא של אבטחה ומיגון. 

 

ביטחון ובטיחות מעל הכול

על מנת לוודא שגם אנחנו וגם האנשים שגרים אתנו ישרו בתחושת ביטחון תמידית, חשוב להשקיע במנעול אלקטרוני שיגן עלינו. למען הביטחון שלנו, נהיה חייבים לדאוג שדלת הכניסה לבית שלנו תהיה מאובטחת בצורה מקסימלית. הדרך היחידה לעשות זאת היא באמצעות השקעה נבונה במנעול אלקטרוני שמותקן על דלת הכניסה של הבית, המשרד או בית העסק. מנעול מסוג זה יעניק לנו שקט נפשי ותחושת ביטחון כאשר נעזוב את הבית לפרק זמן ממושך (בין אם לנסיעת עבודה, לטיול לימודי או לחופשה בחו"ל שנמשכת מספר ימים או כמה שבועות).

 

מבנה המנעול האלקטרוני

המנעולים האלקטרוניים בנויים באופן איכותי על מנת שיוכלו להחזיק מעמד בתנאים שונים ולהיות עמידים מפני ניסיונות פריצה. מדובר במנעולים מתקדמים מבחינה טכנולוגית שמציעים מגוון רחב של אופציות שימושיות ביותר.

  • יכולת להתחבר לרשת האלחוטית בבית (Wi-Fi).
  • יכולת ליצור סנכרון עם האפליקציה שבעזרתה אנו פותחים ונועלים את הבית מרחוק.
  • אפשרות לשנות את קוד הכניסה.
  • פתיחת או סגירת גישה לאנשים מסוימים.
  • התקנת מצלמה שתאפשר לנו לראות בשידור חי את מי שנמצא מול הדלת.

 

נוחות

ברגע שנחליף את המנעול הרגיל שלנו למנעול אלקטרוני, כבר לא נצטרך לקחת אתנו את צרור המפתחות המסורבל לכל מקום אליו נלך, שכן נוכל לפתוח את הדלת עם אמצעי זיהוי מוגדר מראש. האמצעים הנפוצים ביותר הם.

  1. קוד כניסה.
  2. סיסמה וטביעת אצבע.
  3. פתיחה ונעילה של הדלת על ידי טלפון חכם באמצעות שימוש באפליקציה ייחודית של המנעול האלקטרוני.

 

מנעולים אלקטרוניים עושים עבודה איכותית ביותר וניתן לחלוטין לסמוך עליהם שיעשו עבורנו את העבודה בכל מה שנוגע להגנה על הבית. הם קשיחים, עמידים ומאבטחים את הבית שנו באופן המקסימלי והאולטימטיבי. חשוב לזכור כי לא כל מנעול מתאים לכל דלת. לכן, חשוב שנרכוש את המנעול המתאים לדלת שלנו.

 

איפה קונים מנעול אלקטרוני?

כמעט כמו כל מוצר, באינטרנט נוכל לאתר את המנעולים הטובים ביותר, המגוון הרחב ביותר והמחירים הזולים ביותר. אך לפני שניכנס לחנות וירטואלית על מנת לרכוש מנעול אלקטרוני חדש, חשוב מאד שנתייעץ עם איש מקצוע שמבין בדיוק מהם הצרכים שלנו, על מנת שנוכל לקנות את המנעול האלקטרוני המתאים ביותר עבורנו, וזה בדיוק מה שאנחנו עושים! מוזמנים לפנות אלינו ונעזור לכם לבחור את המנעול הנכון ביותר עבורכם!

מנעול רב בריח

חברת ״רב בריח תעשיות בע"מ״ היא בית היצרן של מוצרי רב בריח ופלדלת. מאז שנוסדה החברה בשנת 1973, הפכה לאחד מן המותגים החזקים והמוערכים ביותר

קרא עוד »

מנעול כספת לדלת

עם הזמן, הפכה הכספת לאחד הפריטים ההכרחיים ביותר לכל בית בעולם בכלל ובישראל בפרט. כל אחד מאתנו בכל פריטים וחפצים יקרי ערך, בין אם מדובר

קרא עוד »

מנעול חבוי

עולם המנעולים הולך ונהיה משודרג יותר ויותר מיום ליום. לאחר שהתפתחו טכנולוגיות מתוחכמות שהביאו לייצור של מנועים משוכללים ביותר, הגיע הפתרון הבא, והוא אפילו פשוט

קרא עוד »

מנעול טביעת אצבע אנטר

ENTR היא מערכת נעילה חכמה שיכולה להשתלב כמעט בכל דלת כניסה רגילה בישראל. היא מאפשרת שליטה במנעול במגוון דרכים שגורמות למפתח למעשה להיות מיותר. המערכת

קרא עוד »

מנעול כספת

הכספת היא כלי קיבול מאובטח שמשמש לשמירת על כסף, פריטי ערך ומסמכים יקרי ערך, מפני גנבה, פגם או גישה של גורמים שאינם רצויים. הכספת בדרך

קרא עוד »

מנעול ביומטרי

זיהוי ביומטרי מתייחס לכלל השיטות שמשמשות עבור זיהוי בני אדם. הזיהוי הביומטרי מבוסס על זיהוי תכונה או תכונות פיזיות או התנהגותיות. בתחום טכנולוגיית המידע, הזיהוי

קרא עוד »
מנעולן עכשיו
מנעולן עכשיו
פורצים בביטחון

צריכים מנעולן דחוף? תנו לנו לעזור לכם! צוות המנעולנים של מנעולן עכשיו מכיל עשרות פורצים הפרוסים בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום. שעה ואנחנו אצלכם, צרו קשר כמה שיותר מהר!

צריכים דחוף מנעולן מקצועי?
מלאו פרטים או חייגו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה! - שירות בכל הארץ 24/7
מידע נוסף
מנעול ביומטרי

זיהוי ביומטרי מתייחס לכלל השיטות שמשמשות עבור זיהוי בני אדם. הזיהוי

מנעול כספת

הכספת היא כלי קיבול מאובטח שמשמש לשמירת על כסף, פריטי ערך

מנעול חבוי

עולם המנעולים הולך ונהיה משודרג יותר ויותר מיום ליום. לאחר שהתפתחו

מנעולן עכשיו - פורץ רכבים
מנעולן עכשיו - פריצה לרכב
מנעולן עכשיו - הרכבת צלינדר
מנעולן עכשיו - תיקן מנעול דלת
חייגו עכשיו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה!
שירות בכל הארץ 24/7