מנעול חבוי

תוֹכֶן הָעִניָנִים

עולם המנעולים הולך ונהיה משודרג יותר ויותר מיום ליום. לאחר שהתפתחו טכנולוגיות מתוחכמות שהביאו לייצור של מנועים משוכללים ביותר, הגיע הפתרון הבא, והוא אפילו פשוט יותר ממה שחשבתם: המנעול החבוי. המנעול החבוי נועד להקשות עוד יותר על פורצים ומסיגי גבול, שכן אם עד עכשיו הקושי העיקרי היה סביב הפריצה של המנעול, הרי שהיום לא רק הפריצה היא קשה אלא גם המציאה של המנעול עצמו. אם ברצונכם לשדרג את המנעול שלכם עוד היום, אל תהססו וצרו איתנו קשר!

 

מה חשוב כשקונים ומתקינים כספת?

 

התקנה טובה

התקנה איכותית היא חלק בלתי נפרד מקנייה של כספת. חשוב שהכספת תהיה כזו שמחוברת לקיר באמצעות עוגנים. לרוב כספות מותקנות בחדרי ממ"ד או לחילופין במקלטים שמצויים בתוך הבית, כי לרוב שם יהיה קיר בטון. יש להשתמש בארבעה ג'מבואים (בורג שנכנס לקיר ונסגר יחד עם בורג נוסף) ואז להוסיף דבק חזק בגב הכספת וברצפה.

 

התאמה לצורכי תכנית הביטוח שלנו

יש לוודא כי סך הממון תואם לצורכי הלקוחות אך גם לדרישות של חברות הביטוח. יהיה חבל לקנות כספת זולה, שלא רק שלא תענה על התנאים של חברת הביטוח, אלא גם לא נקבל את הכסף בחזרה מחברת הביטוח במקרה של פריצה.

 

התקנה ללא סימני זיהוי

במידה ונזמין טכנאי עבור התקנה של כספת, יש לוודא שהוא לא מגיע עם חולצה שעליה שם החברה או מכונית עם לוגו של חברה שידועה או מזוהה כחברת מנעולים. זאת בגלל שמדובר בפרצה שמזמינה את הגנב – עדיף שאף אחד לא יידע שאנחנו מתקינים כספת בבית. מבחינת אספקט זה, המנעול החבוי הוא הפתרון המושלם – ברגע שאנחנו מתקינים מנעול חבוי, לא ניתן לראותו. למעשה, האנשים היחידים שיודעים על הקיום שלו הם בעל הנכס ומי שהתקין עבורו את המנעול. כך, אנחנו מצמצמים עוד יותר את הסיכוי לפריצה או גניבה. 

 

זיהוי מתקיני המנעול

יש לברר כי המתקינים אותם הזמנו לביתנו (המרחב הכי אישי ופרטי שלנו, זה שאמור להיות הבטוח ביותר עבורנו) חברים בארגון המנעולנים הישראלי, שכן חברות בארגון זה משמעותה היא שעבודתם נמצאת תחת פיקוח של התקנים המחמירים ביותר כמו גם וידוא שעבודתם עומדת בתקני האיכות הגבוהים ביותר. יש להיזהר משרלטנים, ובעיקר משלטים שעליהם כתוב באישור משטרת ישראל, שכן משטרת ישראל כלל לא נותנת אישורים מסוג זה. פעמים רבות אנשים ישתמשו במילים מרשימות רק כדי ליצור מצג שווא של מקצוענות, יש לוודא היטב מיהו המנעולן אותו נזמין.

 

דרישת אישורים

יש לדרוש אישורי התקנה (כאלו שכוללים מידע על בדיוק מה התקינו והיכן) ואחריות עבור הכספת שרכשנו, על מנת שנוכל להציג אותם בעת הצורך אל מול חברת הביטוח.

 

סוגי מנעולים ועצות שימושיות

לא רק הגודל הוא זה שקובע. גם העובי וסוג הכספת חשובים ביותר ואפילו יתרה מכך – יש להתאים את הנעילה לצרכים שרלוונטיים עבורנו.

כיום, לכספות יש שלושה סוגי נעילה עיקריים:

 

נעילה מכנית – מפתח שפותח וסוגר

תמיד כדאי להצטייד במפתח נוסף ולהחביאו במוקמות שונים כך שבמקרה של אובדן לא ניתקע ללא היכולת להיכנס הביתה.

 

נעילה אלקטרונית – מבוססת על סוללות

יש להחליף את הסוללות לפחות אחת לשנה.

 

נעילה קומבינציה – מנעול שמסתובב עם קוד

יש לזכור את הקוד או לתת אותו למישהו נוסף עליו אנחנו סומכים, כך שבמידה ונשכח את הקוד נוכל להיעזר בו.

 

מנעול חבוי – מנעול איכותי לתחושת ביטחון

אנשים רבים פונים אל חברות כספות שונות ורוכשים מהן כספת עבור הבית או בית העסק שלהם. מדוע למעשה כל כך הרבה אנשים (רובם אנשים רגילים מן היישוב) ממהרים לרכוש כספות ביתיות? בנוסף, ישנה מגמה הולכת וגוברת של החלפת מנעולים לכאלה איכותיים ובטיחותיים ביותר, אחד מהם הוא כמובן המנעול החבוי שמספק שכבה נוספת של הגנה. 

תהליכים אלה מתרחשים כי לכולנו יש את אותם חפצים יקרי ערך שחשובים כל כך ללבנו. חלקם חשובים בשל הערך הכספי הגבוה שלהם, למשל: תכשיטים נדירים, סכומי כסף גדולים ועוד. אך לפעמים גם נרצה לשמור פריטים מיוחדים בעלי משמעות סנטימנטלית, רגשית ורוחנית עבורנו, כמו למשל: אלבומי תמונות ישנים, תעודות נישואין של קרובי משפחה ועוד. אם ברצוננו לשמור על פריטים יקרי ערך, הפתרון הטוב ביותר לכך הוא כמובן בעזרת מנעול חבוי. המנעול החבוי הוא הפתרון האולטימטיבי עבור שמירה על פריטים בעל ערך גבוה (בים אם רגשי או כספי): לא רק שהמנעול עצמו איכותי ביותר, אלא תהליך ההתקנה שלו מאפשר שכלל לא יראו אותו, מה שמייצר אספקט נוסף של אבטחה והגנה על היקר לנו מכל.

 

ומה בעצם נותן מנעול חבוי?

בראש ובראשונה, המנעול החבוי מביא למניעה של גנבה ופריצה – גנבים שמזהים שבבית מותקן מנעול חבוי, סביר להניח יוותרו על הרעיון של לפרוץ אל תוך הבית שלנו. בנוסף, המנעול החבוי הוא גם אמצעי אפקטיבי ביותר במקרה של פריצה או הסגת גבול שכן קיים אלמנט של עיכוב הפורץ. כלל שהפורץ מתעכב יותר, כך יש פחות סיכוי שיצליח לפרוץ ולגנוב.

בנוגע לשיטת הנעילה, קיימת שיטה ידנית באמצעות מנעול, אך גם קיימת שיטה אלקטרונית באמצעות הכנסת קוד אישי. כמו כן ישנה השיטה שמשלבת בין שתי השיטות. יתר על כן, קיימות גם כספות שבאות יחד עם מנעול חבוי שבמידה ומנסים לפתוח אות עם קוד שאינו תקין מופעלת אזעקה. היתרון טמון בכך שהפורץ בעצם מבזבז את הזמן שלו – מה שמשאיר לנו כמובן זמן להתעורר, להגיע אל המקום ולהזעיק את הכוחות הרלוונטיים שיעצרו אותו.

 

מנעול חבוי – סיכום

אין שום ספק שטכנולוגיית המנעול החבוי היא טכנולוגיה מתקדמת ומשוכללת ביותר שעוזרת לנו לשמור על היקר לנו באופן האפקטיבי ביותר. אם ברצונכם להשתדרג למנעול חבוי כתבו לנו בהקדם!

מנעול רב בריח

חברת ״רב בריח תעשיות בע"מ״ היא בית היצרן של מוצרי רב בריח ופלדלת. מאז שנוסדה החברה בשנת 1973, הפכה לאחד מן המותגים החזקים והמוערכים ביותר

קרא עוד »

מנעול כספת לדלת

עם הזמן, הפכה הכספת לאחד הפריטים ההכרחיים ביותר לכל בית בעולם בכלל ובישראל בפרט. כל אחד מאתנו בכל פריטים וחפצים יקרי ערך, בין אם מדובר

קרא עוד »

מנעול אלקטרוני

המנעולים האלקטרוניים מאפשרים לנו לא רק להיפטר מצרור המפתחות, אלא גם לפקח באופן הדוק ביותר על כל מי שיכול להיכנס אל תוך הבית שלנו, על

קרא עוד »

מנעול טביעת אצבע אנטר

ENTR היא מערכת נעילה חכמה שיכולה להשתלב כמעט בכל דלת כניסה רגילה בישראל. היא מאפשרת שליטה במנעול במגוון דרכים שגורמות למפתח למעשה להיות מיותר. המערכת

קרא עוד »

מנעול כספת

הכספת היא כלי קיבול מאובטח שמשמש לשמירת על כסף, פריטי ערך ומסמכים יקרי ערך, מפני גנבה, פגם או גישה של גורמים שאינם רצויים. הכספת בדרך

קרא עוד »

מנעול ביומטרי

זיהוי ביומטרי מתייחס לכלל השיטות שמשמשות עבור זיהוי בני אדם. הזיהוי הביומטרי מבוסס על זיהוי תכונה או תכונות פיזיות או התנהגותיות. בתחום טכנולוגיית המידע, הזיהוי

קרא עוד »
מנעולן עכשיו
מנעולן עכשיו
פורצים בביטחון

צריכים מנעולן דחוף? תנו לנו לעזור לכם! צוות המנעולנים של מנעולן עכשיו מכיל עשרות פורצים הפרוסים בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום. שעה ואנחנו אצלכם, צרו קשר כמה שיותר מהר!

צריכים דחוף מנעולן מקצועי?
מלאו פרטים או חייגו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה! - שירות בכל הארץ 24/7
מידע נוסף
מנעול ביומטרי

זיהוי ביומטרי מתייחס לכלל השיטות שמשמשות עבור זיהוי בני אדם. הזיהוי

מנעול כספת

הכספת היא כלי קיבול מאובטח שמשמש לשמירת על כסף, פריטי ערך

מנעול אלקטרוני

המנעולים האלקטרוניים מאפשרים לנו לא רק להיפטר מצרור המפתחות, אלא גם

מנעולן עכשיו - פורץ רכבים
מנעולן עכשיו - פריצה לרכב
מנעולן עכשיו - הרכבת צלינדר
מנעולן עכשיו - תיקן מנעול דלת
חייגו עכשיו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה!
שירות בכל הארץ 24/7