מנעול רב בריח

תוֹכֶן הָעִניָנִים
מנעול רב בריח
מנעול רב בריח

חברת ״רב בריח תעשיות בע"מ״ היא בית היצרן של מוצרי רב בריח ופלדלת. מאז שנוסדה החברה בשנת 1973, הפכה לאחד מן המותגים החזקים והמוערכים ביותר בתחום הדלתות והמנעולים בארץ. אפשר לראות דלתות רב בריח בכל רחבי הארץ, לאורכה ולרוחבה, שכן מדובר באחת מהדלתות הנפוצות והפופולריות ביותר שיש בישראל. יש לכם מנעול רב בריח ואתם זקוקים לתיקון? הגעתם למקום הנכון!

 

מנעול רב בריח – קווים לדמות החברה

חברת רב בריח מצטיינת בעיקר בתכנון, ייצור ושיווק של דלתות כניסה ודלתות ביטחון מעוצבות, דלתות פנים למשרד ולבית, מוצרי נעילה מהמתקדמים ביותר בעולם, דלתות אטומות ומוגנות מירי נשק, דלתות עמידות מפני אש והדף (דלתות פריצה קרה), דלתות וחלונות למרחב מוגן (דבר שמאפיין את הבנייה בעולם האדריכלות הישראלי), שערי תעשייה ומערכות אוורור וסינון אב"כ לחדרי הממ"ד. בנוסף, החברה מאופיינת במחקר ופיתוח ישראלי מקורי ובבקרת ייצור קפדנית מאד.

 

מנעול רב בריח בדלת

המחלקה שאחראית על מוצרי הנעילה של רב בריח ידועה בתהליך העבודה המדוקדק שלה: תכנון, פיתוח וייצור איכותי ביותר של מנעולים, צילינדרים, מערכות נעילה מכניות כמו גם אלקטרו מכניות, מוצרי נעילה אלקטרונים, פרזול, מנעולים לדלתות וגם פתרונות נעילה משולבים. המנעול בדלת רב הבריח הוא המנעול המורכב והמשוכלל ביותר, על כן העבודה עליו מצריכה את שירותיו של איש מקצוע ותיק ומוסמך.

 

תהליך התקנת המנעול בדלת רב בריח

אנשי מקצוע שביכולתם להתקין מנעולים בדלתות רב בריח, יהיו חייבים להיות אנשי המקצוע האיכותיים והמהימנים ביותר. אין להסתפק במנעול איכותי בלבד, בכדי לעשות את העבודה בצורה הטובה ביותר גם התקנת המנעול תהיה חייבת להיות ברמה האיכותית ביותר.

 

מנעול בדלת רב בריח – קווים לדמותו

לחברת רב בריח מנעולים משוכללים ביותר גם לדלתות הכניסה וגם לבתים פרטיים ולדירות. יתרה מכך, קיימים מנעולים לדלתות מיוחדות עבור עסקים, כמו גם צילינדרים מתוחכמים. בנוסף, החברה מציעה פתרונות בטיחותיים אפילו יותר עבור ארגונים ומוסדות ציבוריים או ללא רווח. צוות המחקר והפיתוח של חברת רב בריח ידוע בכך שעומד בתקנים בינלאומיים בתחום הנעילה והבטיחות. לא בכדי חטיבת הנעילה מוכרת את מוצריה למעל חמישים מדינות ברחבי העולם כולו, מה שמעיד על איכות הדלת שלה והסטנדרט בו היא עומדת. 

 

חשיבות התקנת המנעול בדלת רב בריח – למה זה כל כך חשוב?

דלת רב בריח היא דלת מצוינת, אין על כך ספק או ערר. אך במידה ויש ברשותנו דלת טובה שלא התקנו בה מנעול כאופן תקין, למעשה לא עשינו בכך יותר מדי. אנחנו חיים במאה העשרים ואחת, בחיים המודרניים, ומבינים לחלוטין את חשיבותו של המנעול: כיום, לדאבוננו, לא ניתן לסמוך על אנשים זרים סתם כך. עלינו להשתמש בכלל אמצעי הבטיחות שקיימים בכדי שנוכל להגן ולשמור על עצמנו ועל היקרים לנו. 

 

למה להתקין מנעול רב בריח בדלת?

התקנת מנעול היא פעולה שנעשית בעיקר מכמה סיבות נפוצות:

  1. מקרה של פריצה שגרמה לפגם במנעול. 
  2. רצון לשדרג ולשפר את רמת האבטחה של הדלת.
  3. תקלה במנגנון המנעול עצמו (לעומת תקלה שמתרחשת רק בצילינדר). 
  4. חלק מהתקנה של דלת חדישה.

 

החלפה של מנעול היא תהליך יחסית קל לתפעול, אם יש לכם ידיים טובות אולי אפילו תצליחו לעשות זאת בעצמכם. אך החלפה של מנעול איכותי ומתוחכם יותר היא כבר פעולה שמצריכה עבודה של מנעולן מוסמך ומקצועי. חשוב ביותר להזמין מנעולן ולא לנסות לבצע מהלכים מיותרים לבד, שכן פעולות כאלו יכולות להביא לנזק רב ובלתי הפיך.

 

סוגי מנעולים בדלתות מסוג רב בריח

קיימין זנים שונים של מנעולים וטכנולוגיות נעילה בדלתות רב בריח:

 

טכנולוגיית טרילוקס

טכנולוגיה מסוג זה בעלת עמידות גבוהה מאד, במיוחד מפני מקרים של פריצה. זהו מנעול בו קיים מנגנון הגנה משולש, מה שנותן מיגון מקסימלי מהמשוכללים בעולם. מספר הקומבינציות הגבוה שיש במנעול מסוג זה נותן פתרון נעילה מתוחכם ואפקטיבי כמו גם רמת אבטחה גבוהה. 

 

טכנולוגיית לוקסיס

טכנולוגיה שמבוססת על שילוב סוגים שונים של פינים שהשילוב שלהם מייצר קומבינציה ייחודית, מה שמביא לרמת ביטחון ואבטחה מהגבוהות ביותר שקיימות בעולם. המנעול מיוצר מחומרי הגלם האיכותיים ביותר שיש בשוק, חומרים שנבחרים בקפידה על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחום.

 

צילינדר בסיסי

מנעול פשוט יותר. הפתרון הטוב ביותר לנעילה של דירות, ארגזים כבדים ועוד. מדובר בצילינדר בעל מפתחות שטוחים שמתאים גם לדלתות פלדלת.  

 

אופן התקנת המנעול

תהליך התקנת המנעול נעשה על ידי מנעולן אמין בעל כלי עבודה מתאימים שייחודים לעבודתו הספציפית והוא יודע כיצד להשתמש בהם באופן מקצועי, לאחר שעבר את ההכשרות הרלוונטיות. ההתקנה עצמה אינה ארוכה אך חשובה ביותר, שכן תהליך זה צריך להתבצע ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר.

 

חשיבות אמינותו של המנעולן

התקנת מנעול היא עניין שדורש עבודה של איש מקצוע אמין ומוסמך. כשנזמין מנעולן, למעשה אנחנו מפקידים בידי מישהו שאנחנו לא מכירים את הביטחון האישי שלנו, כמו גם את ביטחונם של היקרים והאהובים עלינו. לכן נהיה חייבים לוודא שאיש המקצוע בו אנחנו נעזרים יהיה בעל האישורים והתקנים המעודכנים ביותר. 

 

למה צריך להיעזר במנעולן ולא להתקין בכוחות עצמנו?

רוב האנשים אולי ישמחו לחסוך את הכסף שבהזמנת מנעולן אבל חשוב לזכור: עולם המנעולים הוא עולם שלם ומסובך, לא לכל אדם יהיה את הידע המתאים בשביל להתעסק עם מנעולים משוכללים. היות ואנחנו מדברים על נושא כל כך חשוב כמו בטיחות וביטחון, יש להיעזר בגורמים המקצועיים והאמינים ביותר! אצלנו תוכלו למצוא את אנשי המקצוע הטובים ביותר! מוזמנים לבקר באתר שלנו וליצור קשר.

מנעול כספת לדלת

עם הזמן, הפכה הכספת לאחד הפריטים ההכרחיים ביותר לכל בית בעולם בכלל ובישראל בפרט. כל אחד מאתנו בכל פריטים וחפצים יקרי ערך, בין אם מדובר

קרא עוד »

מנעול אלקטרוני

המנעולים האלקטרוניים מאפשרים לנו לא רק להיפטר מצרור המפתחות, אלא גם לפקח באופן הדוק ביותר על כל מי שיכול להיכנס אל תוך הבית שלנו, על

קרא עוד »

מנעול חבוי

עולם המנעולים הולך ונהיה משודרג יותר ויותר מיום ליום. לאחר שהתפתחו טכנולוגיות מתוחכמות שהביאו לייצור של מנועים משוכללים ביותר, הגיע הפתרון הבא, והוא אפילו פשוט

קרא עוד »

מנעול טביעת אצבע אנטר

ENTR היא מערכת נעילה חכמה שיכולה להשתלב כמעט בכל דלת כניסה רגילה בישראל. היא מאפשרת שליטה במנעול במגוון דרכים שגורמות למפתח למעשה להיות מיותר. המערכת

קרא עוד »

מנעול כספת

הכספת היא כלי קיבול מאובטח שמשמש לשמירת על כסף, פריטי ערך ומסמכים יקרי ערך, מפני גנבה, פגם או גישה של גורמים שאינם רצויים. הכספת בדרך

קרא עוד »

מנעול ביומטרי

זיהוי ביומטרי מתייחס לכלל השיטות שמשמשות עבור זיהוי בני אדם. הזיהוי הביומטרי מבוסס על זיהוי תכונה או תכונות פיזיות או התנהגותיות. בתחום טכנולוגיית המידע, הזיהוי

קרא עוד »
מנעולן עכשיו
מנעולן עכשיו
פורצים בביטחון

צריכים מנעולן דחוף? תנו לנו לעזור לכם! צוות המנעולנים של מנעולן עכשיו מכיל עשרות פורצים הפרוסים בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום. שעה ואנחנו אצלכם, צרו קשר כמה שיותר מהר!

צריכים דחוף מנעולן מקצועי?
מלאו פרטים או חייגו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה! - שירות בכל הארץ 24/7
מידע נוסף
מנעול ביומטרי

זיהוי ביומטרי מתייחס לכלל השיטות שמשמשות עבור זיהוי בני אדם. הזיהוי

מנעול כספת

הכספת היא כלי קיבול מאובטח שמשמש לשמירת על כסף, פריטי ערך

מנעול חבוי

עולם המנעולים הולך ונהיה משודרג יותר ויותר מיום ליום. לאחר שהתפתחו

מנעול אלקטרוני

המנעולים האלקטרוניים מאפשרים לנו לא רק להיפטר מצרור המפתחות, אלא גם

מנעולן עכשיו - פורץ רכבים
מנעולן עכשיו - פריצה לרכב
מנעולן עכשיו - הרכבת צלינדר
מנעולן עכשיו - תיקן מנעול דלת
חייגו עכשיו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה!
שירות בכל הארץ 24/7