מנעול כספת לדלת

תוֹכֶן הָעִניָנִים
מנעול כספת לדלת
מנעול כספת לדלת

עם הזמן, הפכה הכספת לאחד הפריטים ההכרחיים ביותר לכל בית בעולם בכלל ובישראל בפרט. כל אחד מאתנו בכל פריטים וחפצים יקרי ערך, בין אם מדובר בערך כספי או פיננסי ובין אם בערך סנטימנטלי, רגשי או רוחני. בכל מצב, תמיד נרצה להגן ולשמור על היקר לנו ביותר באופן הבטיחותי והטוב ביותר. לכן, כשנתקין או נחליף את המנעול לכספת בבית שלנו או בעסק, תמיד נרצה לשכור את שירותיו של איש מקצוע מוסמך ומורשה. זקוקים למנעול כספת לדלת? אנחנו הכתובת עבורכם!

 

מנעול לכספת – קווים לדמותו

מנעול כספת לדלת הוא הפתרון האיכותי ובטיחותי ברמת המיגון הגבוהה ביותר עבור דלת באשר היא. מדובר במנעול שנותן תחושת ביטחון גבוהה ביותר גם בבית וגם בבית העסק. זהו מנעול שמתאים גם לשיפור נוסף עבור מיגון שערים או ארגזים שחובקים פלדה. בנוסף, הוא יכול להשתלב בתוך מערכות נעילה מתוחכמות בעלות צילינדרים משוכללים ומנעולי תלייה במפתח יחיד כמו גם במערכות מאסטר מתוחכמות. יש לזכור שבעת הצורך לשכפל מפתחות מהסוג הזה, יש להיעזר באיש מקצוע.

 

המפרט הטכני של מנעול כספת לדלת

  1. המנעול לרוב יהיה בעל מבנה מנעול כספתי.
  2. יסופק עם שלושה מפתחות.
  3. בדרך כלל יהיה בעל לוחית שמגנה מפני היכולת להציץ.
  4. עמיד בתנאי מזג אוויר לא אידיאליים בעליל.

 

כספות – מדוע בכלל נוצרו וכיצד אנחנו משתמשים בהן?

כבר מאות שנים שיש כספות בהן מנעול כספת רגיל. מכאן כמובן מגיע שמה של הכספת (משורש כ.ס.ף) והיא ידועה בזכות המאמץ הרב שהיא מצריכה שבביל להצליח לפרוץ אותה. מנעול הכספת יהיה עשוי לרוב מלוחיות, בניגוד לצילינדר סטנדרטי שיהיה עשוי מחמישה פינים. בעת שפורץ ינסה לפרוץ את מנעול הכספת, בין אם מדובר בדלת פלדה או במקום אחר, על ידי פעולותיו (מבלי שמתכוון לכך כמובן) הוא מנטרל את מנעול הכספת ובכך גורם לכספת להינעל באופן אוטומטי. זהו אחד מן היתרונות הגדולים והמשמעותיים ביותר של הכספת.

יתר על כן, מנעול הכספת מורכב מחלקים שמיוצרים בקפידה ובדקדקנות יתרה. חלקים אלו הם שמרכיבים את מנגנון הנעילה ומתפעלים אותו ביתר דיוק, כך שבמידה ורכיב מסוים נע ממקומו או נפגם במנעול הכספת, היא ננעלת באופן אוטומטי ומנטרלת את עצמה הרמטית.

 

מהו בעצם מנעול כספת לדלת – איך זה עובד?

מדובר במנעול שמותקן באופן סטנדרטי בדלת של הכספת. ישנו מנעול הכספת עצמו ולאחריו יכול להיות מותקן מנעול נוסף שמותקן כמנעול עליון בדלת עצמה. זהו מנעול שבנוי משלושה בריחים שעשויים מפלדה מחוסמת. ההתקנה של המנעול העליון מונעת באופן כמעט מוחלט פריצות מכל הסוגים. מנעול מסוג זה לרוב יגיע עם שלושה מפתחות שדומים למפתחות של כספת.

 

כמה קשה לפרוץ אותו? 

ראשית, המנעול העליון גורם לעיכוב של הפורץ. מנעול הכספת מתוחכם הרבה יותר ועל כן פריצה שלו לוקחת זמן רב יותר מאשר של מנעול רגיל. במידה ונרצה להגן על הבית שלנו או בית העסק שלנו בכל האמצעים שיש ברשותנו, נוכל להתקין מנעול כספת גם בדלתות עצמן. מנעולים אלו מפחיתים את הסיכוי לפריצה באופן משמעותי מאשר דלתות בעלות מנעול סטנדרטי.

 

יתרונות

אחד מהיתרונות הכי משמעותיים של מנעול הכספת הוא העובדה החשובה הזו: מדובר במנעול שמוכר באופן רשמי על ידי חברות הביטוח השונות במקרה של גניבה של תכולת דירה. יתרון משמעותי אחר הוא כי מדובר במנעול שעשוי פלדה חוסמת, כזו שלא רק מונעת כניסה של מסיגי גבול אל תוך הבית אלא גם כזו שפשוט לא מאפשרת את הרוב המוחלט של מקרי הפריצה. ללא ספק, בהחלט מדובר במנעול שמעניק תחושת בטחון ובטיחות גבוהה.

 

החלפת מנעול בכספת

יש להיעזר ולהיוועץ במומחה עבור התקנה מחודשת של מנעול לכספת, איש מקצוע שיידע להשתמש בכלים המתאימים לביצוע עבודה מסוג זה באופן הטוב ביותר. ביצוע ההתקנה יכול להצריך שימוש בכלי עבודה שמיומנות רבה נדרשת על מנת לעבוד איתם. עבודה לא נכונה ולא מקצועית עלולה לייצר עבודה נוספת ואף גרוע מכך, להותיר פגמים גם אסתטיים וגם בטיחותיים. 

 

מנעול לכספת – האם כל כך חשוב להתקין אותו?

כשזה מגיע לכספת שלנו, אי אפשר לקחת סיכונים. לצערנו, פורצים וגנבים תמיד יהיו ועל כן עלינו להשתמש בכל אמצעי המיגון והבטיחות על מנת לשמור על עצמנו. במידה ויש ברשותנו כספת שמכילה את כל הכסף וניירות הערך שלנו, נהיה חייבים לקחת אחריות ולנקוט באמצעי בטיחות נוספים על מנת שנוכל להגן עליהם סדרך הטובה ביותר.

מעבר לכך שהמנעול יהיה חייב להיות באיכות המצוינת ביותר, גם התקנת המנעול תהיה חייבת להיות בדיוק באותה הרמה שכן מנעול איכותי שאינו מותקן כראוי לא יבצע את העבודה. מחקרים מוכיחים כי אנשים שחיים בבתים עם מנעולים טובים ובטיחותיים יותר, סובלים מפחות לחץ דם גבוה וחרדה ומסוגלים לחיות את חייהם ביתר שלווה ורוגע. 

 

מנעול הכספת – אפשר בכלל להתקין אותו במקום שהוא לא כספת?

זה אולי יפתיע את חלקכם, אבל התשובה לשאלה הזו היא כן! באפשרות המנעולן להתקין את מנעול הכספת למגוון רחב של דלתות שאינן חייבות להיות בהכרח דלתות כספת. שנרצה להתקין או להחליף את מנעול הכספת שברשותנו, נבקש מן המנעולן להתקין עבורנו מנעולי כספת גם במקומות נוספים בבית הפרטי או במקום העבודה, כדי שנוכל להרגיש כמה שיותר בטוחים ומוגנים.

אז אם אתם צריכים מנעולן שיגרום לכם להרגיש מוגנים ובטוחים יותר, אל תחכו! דברו איתנו עוד היום.

מנעול רב בריח

חברת ״רב בריח תעשיות בע"מ״ היא בית היצרן של מוצרי רב בריח ופלדלת. מאז שנוסדה החברה בשנת 1973, הפכה לאחד מן המותגים החזקים והמוערכים ביותר

קרא עוד »

מנעול אלקטרוני

המנעולים האלקטרוניים מאפשרים לנו לא רק להיפטר מצרור המפתחות, אלא גם לפקח באופן הדוק ביותר על כל מי שיכול להיכנס אל תוך הבית שלנו, על

קרא עוד »

מנעול חבוי

עולם המנעולים הולך ונהיה משודרג יותר ויותר מיום ליום. לאחר שהתפתחו טכנולוגיות מתוחכמות שהביאו לייצור של מנועים משוכללים ביותר, הגיע הפתרון הבא, והוא אפילו פשוט

קרא עוד »

מנעול טביעת אצבע אנטר

ENTR היא מערכת נעילה חכמה שיכולה להשתלב כמעט בכל דלת כניסה רגילה בישראל. היא מאפשרת שליטה במנעול במגוון דרכים שגורמות למפתח למעשה להיות מיותר. המערכת

קרא עוד »

מנעול כספת

הכספת היא כלי קיבול מאובטח שמשמש לשמירת על כסף, פריטי ערך ומסמכים יקרי ערך, מפני גנבה, פגם או גישה של גורמים שאינם רצויים. הכספת בדרך

קרא עוד »

מנעול ביומטרי

זיהוי ביומטרי מתייחס לכלל השיטות שמשמשות עבור זיהוי בני אדם. הזיהוי הביומטרי מבוסס על זיהוי תכונה או תכונות פיזיות או התנהגותיות. בתחום טכנולוגיית המידע, הזיהוי

קרא עוד »
מנעולן עכשיו
מנעולן עכשיו
פורצים בביטחון

צריכים מנעולן דחוף? תנו לנו לעזור לכם! צוות המנעולנים של מנעולן עכשיו מכיל עשרות פורצים הפרוסים בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום. שעה ואנחנו אצלכם, צרו קשר כמה שיותר מהר!

צריכים דחוף מנעולן מקצועי?
מלאו פרטים או חייגו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה! - שירות בכל הארץ 24/7
מידע נוסף
מנעול ביומטרי

זיהוי ביומטרי מתייחס לכלל השיטות שמשמשות עבור זיהוי בני אדם. הזיהוי

מנעול כספת

הכספת היא כלי קיבול מאובטח שמשמש לשמירת על כסף, פריטי ערך

מנעול חבוי

עולם המנעולים הולך ונהיה משודרג יותר ויותר מיום ליום. לאחר שהתפתחו

מנעול אלקטרוני

המנעולים האלקטרוניים מאפשרים לנו לא רק להיפטר מצרור המפתחות, אלא גם

מנעולן עכשיו - פורץ רכבים
מנעולן עכשיו - פריצה לרכב
מנעולן עכשיו - הרכבת צלינדר
מנעולן עכשיו - תיקן מנעול דלת
חייגו עכשיו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה!
שירות בכל הארץ 24/7