שירותי פריצה

מחפשים שירותי פריצה? ריכזנו עבורכם את המנעולנים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו מנעולן עכשיו:

נתקעתם מחוץ למכונית, המפתח ננעל התוך תא האחסון של הקטנוע שלכם, תא האחסון במושב האופנוע שלכם לא נפתח, האוטובוס תקוע באמצע החניון ואין אפשרות לפתוח אותו כי המפתח אבד, הדלת שלכם נטרקה ועכשיו היא מסרבת להיפתח אפילו כשהיא לא נעולה, מישהו ניסה לפרוץ את הכספת שלכם והרס לגמרי את מנגנון הנעילה ועכשיו אתם צריכים לתקן אותה – כל אלו הם מקרים מצערים ומרגיזים שמצריכים שירותי פריצה ממנעולנים.

בשביל להבין טוב יותר את כל אחד ואחד מתחומי ההתמחות של מנעולנים ושירותי הפריצה הקיימים צריך קודם כל ללמוד על כלי פריצה ושיטות פריצה נפוצות.

 

☑️ שירותי הפריצה האיכותיים ביותר בשוק.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ שירות מקיף ומקצועי הכולל שירות עד הבית.

☑️ מתמחים בכל סוגי הפריצות.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ מנעולן מוסמך.

 

כלי פריצה

יש כמה כלי פריצה עיקריים שבהם משתמשים מנעולנים המספקים שירותי פריצה כלליים וספציפיים. על מנת להבין יותר טוב את העולם הפנימי של מקצוע המנעולן צריך לדעת מהם הכלים אותם כלים וכיצד משתמשים בהם.

 

כלי פריצה

 

1. כלי כרסום

כלי כרסום הם ראשי מברגה מחוספסים שנועדו לאכול את המתכת של המנעול על מנת להגיע אל מנגנון הנעילה ולשחרר אותו ידנית.

 

2. כלי דגדוג

כלי דגדוג מגיעים בהרבה מאוד צורות וגדלים, כלי דגדוג הם כלים בעלי זיזים ועיקולים שבעזרתם ניתן לחדור אל המנעול ולסובב את הבריח כאילו יש בו מפתח לכל דבר ועניין. תפקידם של כלי הדגדוג הוא לדמות מפתח נורמטיבי.

 

3. כרטיסי טריקה

כרטיסי טריקה הם כרטיסי מפלסטיק או ממתכת שבעת הכנסתם בין הדלת למשקוף וטלטול מספיק על לשונית הדלת מסוגלים לשחרר כל דלת טרוקה. דלת טרוקה לפעמים חזקה יותר מכל מנעול.

 

4. חולצי מפתחות שבורים

כשמם כן הם – חולצים מפתחות שבורים. כאשר נשבר המתפתח בתוך חור המנעול זה כמעט בלתי אפשרי להוציא אותו החוצה בעזרת האצבעות בלבד ואפילו בעזרת כלים סטנדרטיים בבית ולשם כך ישנם חולצי מפתחות שבורים. מחטי מתכת גמישה ודקה שנכנסים אל חור המנעול ומוציאים את המפתח השבור מבפנים.

 

5. כרית ניפוח ומוט משיכה

משומשים בעיקר לפריצת מכוניות. כרית ניפוח מפלסטיק גמיש שמתנפחת בעזרת משאבה ומייצרת רווח צר בין המשקוף לדלת המכונית מאפשרת את כניסתו של מוט המשיכה אל תוך הרכב ואת משיכתו של כפתור הנעילה ושחרור הדלת מבפנים.

 

שיטות פריצה

ישנן כמה שיטות פריצה כאשר חלקן מתאימות למנעולים ספציפיים הנמצאים על אובייקטים מסויימים ביותר וחלקן מתאימות לכל סוגי המנעולים באפשר הם. שיטות פריצה אלו ידועות לכל מנעולן והוא ידע לבצע אותן גם אם זהו לא תחום ההתמחות העיקרי שלו.

 

שיטות פריצה

 

1. פריצת כרסום

פריצה בה הנעולן שובר ומעכל את חור המנעול על ידי כלי הכרסום שהזכרנו מקודם ומאפשר גישה אל מנגנון הנעילה ושחרור באופן ידני. פריצת כרסום תמיד תהיה האופציה האחרונה שבה יבחר מנעולן שכן היא הורסת את המנעול ואת מנגנון הנעילה ודורשת החלפה מיידית.

 

2. פריצת חיווט

כאשר רכב מכל סוג אינו מסוגל להתניע בגלל מפתח שבור או מפתח שאבד יש צורך בפריצת חיווט. המנעולן יפתח את מכסה הנתיכים של הרכב ויחווט מחדש את מנגנון ההתנעה כדי לעקוף את הצורך במפתח וזאת על מנת שהנוסע יוכל להגיע בבטחה ישירות למוסך לתיקון והחלפה של מנגנון ההתנעה.

 

3. פריצת דגדוג

פריצת דגדוג שמישה לכל סוג של מנעול צילינדר. בפריצת דגדוג משתמשים בכלי דגדוג אותם מכניסים אל תוך חור המנעול, "מדגדגים" את הפינים והקפיצים בתוך הצילינדר, מדמים את מבנה המפתח ואז מאפשרים סיבוב של הבריח ושחרור הנעילה במנעול.

 

4. פריצת מכוניות קלאסית

פריצת מכוניות קלאסית נעשית על ידי שימוש בכרית הניפוח ומוט המשיכה שהזכרנו קודם.

 

פריצת רכבים וכלי תחבורה

גם פריצות אלה מתחלקות לסוגים רבים. מקלות ועד קשות, אלו בם סוגי הפריצות והרכבים:

 

1. פורץ מכוניות

פורץ מכוניות מבצע פריצות דגדוג, פריצות חיווט ופריצות קלאסיות. פורץ מכוניות טוב ידע לפי סוג המכונית שלך איזה סוג של פריצה עליו לבצע שכן ישנם סוגי מכוניות שיכולות להיפרץ אך ורק על ידי פריצת דגדוג.

 

פורץ מכוניות

 

2. פורץ משאיות

פורצי משאיות מתמחים גם בפריצת מכוניות רגילות מאחר וההבדל המשמעותי הגדול ביותר בין מכונית רגילה למשאית הוא הגודל. כמו במכוניות גם למשאיות יש שני סוגים של נעילה – נעילת וואקום ונעילה סטנדרטית שאת שתיהן משחררים בדרכים שונות. פורץ משאיות רצוי שגם ידע לתפעל משאית ברמה הבסיסית האפשרית כדי לאפשר שליטה יותר טובה ברכב עליו הוא עובד.

 

פורץ משאיות

 

3. פורץ קטנועים

פורץ קטנועים מתעסק ברוב המקרים במפתחות שבורים, מפתחות שאבדו וכמובן בבעיות בתאי האחסון. פורץ קטנועים טוב ישקיע את רוב המאמצים בטיפול בבעיות אלו.

 

פורץ קטנועים

 

4. פורץ אופנועים

פורץ אופנועים טוב ידע לטפל במנעולים הקיימים על האופנוע ביעילות ובמהירות ומבלי לפגוע בשום רכיב קטן ככל שיהיה באופנוע שלכם. פורץ אופנועים זקוק בעיקר לכלי דגדוג ולכלים סטנדרטיים לחיווט מחודש במקרה הצורך.

 

פורץ אופנועים

 

5. פורץ רכבי יוקרה

כמו כל פורץ מכוניות שמכבד את עצמו, לפרוץ רכבי יוקרה חייב להיות חלק מארסנל הפריצות שלך. פריצת רכבי יוקרה מעידה על זהירות מירבית והצלחה פוטנציאלית בפריצה ללא פגיעה באסתטיות הרכב, מנגנוני הנעילה וההתנעה של הרכב וכמובן היכולת לשכפל מפתחות כראוי.

 

פורץ רכבי יוקרה

 

6. פורץ אוטובוסים

פורץ אוטובוסים הוא פורץ מיוחד. פריצת אוטובוס היא לא דבר של מה בכך והיא דורשת הרבה מאמץ ותחכום שלא לכל הפורצים יש, זו אחת הסיבות שרוב חברות התחבורה הציבורית מחזיקות פורץ קבוע שיבוא ויפרוץ להם לאוטובוסים ויתחזק אותם. חברות פרטיות לדוגמה אינן מחזיקות פורץ קבוע ומכאן נובע הצורך.

 

פורץ אוטובוסים

 

7. פורץ מיניבוסים

פריצת מיניבוסים היא פריצה מעט יותר מסובכת מרוב הפריצות הקיימות בשוק. מיניבוסים פרטיים מתפקדים כמו כל רכב רגיל אך מיניבוסים מסחריים הם בעלי ידיות ומנעולים מעט יותר מורכבים וצריך לדעת איך בדיוק לטפל בהם. פורץ מיניבוסים ידע לעשות זאת בדרך הטובה ביותר.

 

פורץ מיניבוסים

 

פורץ דלתות

כאשר פורץ דלתות עובר הכשרה הוא מתמחה בכל סוגי מנעולים לדלתות החל מרב בריח, שריונית חסם, רשפים ועוד סוגי דלתות רבות וטובות. פורץ דלתות תמיד ינסה קודם כל לתקן, ורק לאחר מכן להחליף. מאחר שיש כל כך הרבה סוגי דלתות הפורץ מחויב לדעת על כולן.

 

פורץ דלתות

 

פורץ כספות

פורץ כספות הוא פורץ מיוחד, כספות נועדו להיות דבר קשיח ועמיד וכמה שיותר בלתי ניתן לפריצה. פורץ כספות טוב ידע לא רק לפתוח כספת עם כמה שפחות נזקים אלא גם לתקן אותה במקרה וצריך לבצע חדריה פולשנית אל תוכה.

 

פורץ כספות

 

פורץ מנעולים

ישנם אינספור מנעולים שקיימים בעולם, פורץ מנעולים טוב ידע לפרוץ את כולם. גם את אלו שהטכנולוגיה שלהם הולכת ומתחדשת.

 

איך בוחרים פורץ

פורץ טוב יהיה בעל שני פרמטרים – מקצועיות ואמינות. מאחר ושירותי פריצה הם שירותים מאוד פולשניים שדורשים אמון וביטחון בפורץ מאחר וכל היקר לנו, כל חיינו מופקדים בידיו נדרש מפורץ להיות אמין ביותר ולא לשחק על הקו האפור שבין עבריין לאיש מקצוע. פורץ טוב יישא עימו תעודת פורץ מוסמך, תעודת יושר מהמשטרה, את שלל הכלים שיש לכל מנעולן ובכך יעיד על מקצועיותו.

 

לסיכום

עכשיו אחרי שהבנו מהם כל שירותי הפריצה הקיימים כל מה שאנחנו צריכים לעשות הוא להרים את הטלפון ולטלפן למנעולן מוסמך, אמין ומקצועי שיבוא ויפתח לנו את הדלתות אל חיים נוחים יותר.

 

מחירון שירותי פריצה כללי

שירותי פריצה מחיר מ-200₪
פריצת רכבים מחיר מ-200₪
פריצת אופנועים מחיר מ-120₪

 

שירותי פריצה בפריסה ארצית:

פורץ רכבים

פורץ דלתות

פורץ כספות

פורץ מנעולים

פריצת רכבים

פריצת דלתות

פריצת מנעולים