התקנת מנעולים

מחפשים התקנת מנעולים? ריכזנו עבורכם את המנעולנים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו מנעולן עכשיו:

אם הדלת שלנו היא שער הכניסה לעולמנו הפרטי והבטוח, המחיצה שמפרידה בין מה שקורה בחוץ לבין מה שקורה בפנים, אזי המנעול הוא ההגנה ששומרת על מה ששלנו, שישמר ללא פגע.

החל מבריאות המשפחה, החברים ועד לחפצים קטנים וגדולים. התקנת מנעולים, היא פעולה חשובה, שבחירה נכונה בה, תבטיח לנו שקט נמשיך למשך תקופה ארוכה, ואנחנו – שמחים שאנחנו יכולים לעזור לכם.

אם אתם מחפשים שירותי התקנת מנעולים בצורה מקצועית, מהירה ומומלצת, מוזמנים כבר עכשיו ליצור איתנו קשר ולשמוע את כל הפרטים. אם אתם רוצים להכיר אותנו ואת שירות התקנת המנעולים, יותר לעומק – את השורות הבאות הקדשנו לכם.

 

☑️ התקנת מנעולים מקצועית ובטיחותית.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ המחיר הכי טוב בשוק .

☑️ מתמחים בכל סוגי הדלתות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

התקנת מנעולים – למה זה בכלל חשוב?

אולי בעולם מושלם, יכולנו להשאיר את הדלתות של הדלת, הרכב והמשרד פתוחות, ללא כל חשש. אך לצערנו, היום לא כך המצב. בשנה שעבר בלבד, משטרת ישראל דווחה על למעלה מ – 12,000 מקרי פריצה לדירות ובתי מגורים.

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה אף טוענת שמדובר על מספרים גדולים פי כמה. מנעול איכותי, נועד לשמור על בטיחות האנשים שנמצאים בדירה, במשרד ובבית וכן על בטיחות הציוד שנמצאים בה.

 

התקנת מנעולים - למה זה בכלל חשוב?

 

איך אנחנו יכולים לסייע לכם עם התקנת מנעול?

אנו שמחים להעניק לכם שירות התקנת מנעולים, מקצועי, מאובטח ושעומד בדרישות המשטרה והחוק. על מנת לספק לכם את הטוב ביותר, הינה העקרונות המנחים אותנו, ולדעתנו צריכים להנחות כל אדם שעוסק בתחום:

 

איך אנחנו יכולים לסייע לכם עם התקנת מנעול?

 

שקיפות

אנחנו נשמח לשמוע מה הבעיה שלכם, להבין את הפרטים הקטנים והגדולים, ומשם להתאים לכם את הפתרון. אם אין צורך להתקין מנעול, ויש פתרון טוב יותר – נשמח להציע לכם זאת. לכל שאלה, ולכל התייעצות, אנחנו כאן עבורכם.

 

מקצועיות

אנשי המקצוע שלנו הם מומחים בתחומם, עם ניסיון והמלצות. מה שנקרא "קבלות" בתחום. עבודה מקצועית תבטיח שהשירות שתקבלו אכן יהיה מתאים לצרכים שלכם, והתוצאות יהיו בהתאם.

 

זמינות ומיידיות

אנחנו יודעים כמה מצב של מנעול תקוע, דירה פרוצה או מעבר לדירה חדשה, יכולים להיות מלווים בחשש וכאב ראש. ולכן, נשמח לספק לכם שירות מקצועי, בזמן המתאים ביותר עבורכם. נדאג להיות שם בשבילכם, מתי שתצטרכו אותנו.

 

מגוון פתרונות זמינים

ישנם סוגים שונים של מנעולים, דלתות ושירותים. אנחנו שמחים להציע את האפשרויות הטובות והמתאימות ביותר עבורכם.

 

התקנת מנעולים – לאילו סוגים?

אם אתם מתלבטים, מה סוג הדלת שלכם, נשמח לעדכן אתכם – שבכל מצב, אנחנו יכולים לטפל. ובכל מקרה, הינה סוגי ההתקנות שאנו מבצעים:

 

התקנת מנעול לדלת חוץ – דלתות כניסה

התקנת מנעול לדלת הכניסה נדרשת במצבים הבאים:

  • מעבר לדירה חדשה או משרד חדש.
  • מנעול קיים שבור, תקוע, ישן או מקולקל.
  • שיפור רמת האבטחה בבית, בדירה, במשרד או בעסק.
  • פריצה לדלת – חלילה!

במקרה זה התקנת מנעול לדת, תוכל לפתור את הבעיה בצורה המתאימה ביותר. בעת הזמנת השירות ניתן לבחור האם מעוניינים לבחור את אותו סוג המנעול, או לחילופין, לשדרג את המנעול ורמת האבטחה שלו.

 

התקנת מנעול לדלת חוץ - דלתות כניסה

 

התקנת מנעולים לפלדלת

התקנת מנעול לדלת מסוג פלדלת נדרשת במצבים הבאים:

  • מעבר לדירה חדשה או משרד חדש.
  • מנעול קיים שבור, תקוע, ישן או מקולקל.
  • שיפור רמת האבטחה בבית, בדירה, במשרד או בעסק.
  • פריצה לדלת – חלילה!

במקרה זה התקנת מנעול לדלת, תוכל לפתור את הבעיה בצורה המתאימה ביותר. בעת הזמנת השירות ניתן לבחור האם מעוניינים לבחור את אותו סוג המנעול, או לחילופין, לשדרג את המנעול ורמת האבטחה שלו.

 

התקנת מנעולים לפלדלת

 

התקנת מנעולים דלת זכוכית

התקנה זו דורשת אקסטרה זהירות בעת ההתקנה ואנו נוקטים את כל האמצעים הנדרשים. דלת זכוכית עשויה להימצא במקומות שונים בבית או במשרד ולכן הצורך בהתקנת מנעולן עשוי להשתנות. חשוב במקרה זה לשים לב שהמנעול אכן מתאים לדלת.

 

התקנת מנעולים דלת זכוכית

 

התקנת מנעולים דלת רב בריח

דלת רב-בריח נועדה להגן על הבית או המשרד – וכך צריך להיות גם המנעול שלה. בעת השיחה עם המנעולן בדקו האם קיימת אופציה בודדת למנעול או יותר מכך. לעיתים ככל שהמנעול מורכב יותר ועם רמת חוסן גבוהה יותר, כך המחיר עשוי להיות גבוה יותר בהתאם.

 

התקנת מנעולים דלת רב בריח

 

התקנת מנעול לדלת שיריונית חסם

במידה ומצויה ברשותכם דלת שיריונית חסם, התקנת המנעול צריכה להיות מתאימה לסוג דלת זה. במקרה זה, ההתקנה עשויה להיות מעט שונה מהתקנה של דלתות אחרות. הדבר תלוי, האם מדובר בהתקנת מנעול או בהחלפת מנעול תקול.

 

התקנת מנעול לדלת שיריונית חסם

 

התקנת מנעול לדלת אלומיניום

דלתות אלומיניום יכולות לשמש הן כדלת פנים והן דלתות למשרד או לכניסה לבית. בעת התקנת מנעול לדלת אלומיניום חשוב לא לפגוע חלילה בחלקים אחרים של הדלת, או לחילופין להשאיר סימנים או שריטות של העבודה. עבודה מקצועית תמנע את כל זה.

 

התקנת מנעול לדלת אלומיניום

 

התקנת מנעול לדלת פנים

מנעולים לדלת פנים נועדו לבצע הפרדה בין החדרים השונים. לעיתים מדובר בהפרדה למען אינטימיות ופרטיות ולעיתים על מנת לשמור על חפצים חשובים הנמצאים בחדר. בהתאם לצורך, ניתן להתאים את סוג המנעול ורמת האבטחה שלו. החל ממנעול פשוט ועד למנעול מתקדם.

 

התקנת מנעול לדלת פנים

 

התקנת מנעול צילינדר

מנעול צילינדר מכיל את הצילינדר – מרכיב חשוב במנעול מסוג זה שנועד לנעילה ופתיחה של הדלת. הצילינדר בנוי באמצעות לשונות או לחילופין גלגלי שיניים.

בעת התקנה של מנעול צילינדר, נרצה קודם כל להבחין האם יש צורך בהחלפה של הצילינדר עצמו או בהתקנה של מנעול צילינדר קומפלט. בדיקה מקדימה עם איש מקצוע, יכולה לחסוך לנו טעויות וכן עלויות.

 

התקנת מנעול צילינדר

 

התקנת מנעול לעסק

בין אם בבעלותכם מסעדה, פיצרייה, נעליים, משרד הייטק או חנות רהיטים, שמירה על העסק היא דבר הכרחי. התקנת מנעול לעסק, נועדה לשמור על העסק מפני השחטה וגניבה של רכוש. ניתן להתקין או להחליף מנעול קיים לעסק, וכן ניתן לבצע התקנה של מנעול נוסף.

 

התקנת מנעול לעסק

 

התקנת מנעול כספת עליון

מנעול כספת עליון, יכול לשמש או בתור אמצעי בטיחות נוסף לבית או למשרד או לחילופין לשמור על פריטי היוקרה, ומוצרים חשובים נוספים שנרצה לשמור מכל משמר. התקנת מנעול כספת עליון צריכה להתאים לתווי האבטחה המחמירים ביותר, על מנת למנוע פריצות וגניבות, הרי זהו מטרתו. בדקו מה האפשרויות השונות למנעול כספת עליון, ובחרו את זו שנראית לכם כמתאימה ביותר.

 

התקנת מנעול כספת עליון

 

מתכננים להתקין מנעול חדש? עקבו אחר הפעולות הבאות

כתבנו את השלבים הבאים על מנת לפשט לכם את תהליך ההתקנה, ולהפוך אותו לכמה שיותר פשוט ובטוח עבורכם:

 

צרו קשר עם מנעולן מומחה והתייעצו עימו

שיחת טלפון אחת, ותוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם בנוגע להתקנת מנעולים. תוכלו לוודא, האם באמת דרושה לכם התקנת מנעולים, ואם כן, מה האופציות העומדות לרשותכם.

 

שלחו למנעולן תמונה של הדלת והמנעול הקיים (אם יש)

על המנעולן להבין מה סוג הדלת ומה מצבה. הקפידו לשלוח תמונה ברורה ככל הניתן. תמונה איכותית תבטיח שהמנעולן יביא את הכלים המתאימים ואת סוג המנעול המתאים.

 

בחרו את האופציה המתאימה ביותר עבורכם

בחרו את סוג המנעול המתאים ביותר עבורכם וכן את מועד ההתקנה הנוח ביותר עבורכם. במקרים מסוימים ישנן אופציות שונות להתקנה, ובמקרים מסוימים ישנה אפשרות אחת בלבד.

תהנו מהמנעול החדש – ושמרו על עצמכם!

 

מחירון התקנת מנעולים כללי

התקנת מנעולים לפלדלת מחיר מ-120₪
התקנת מנעולים דלת רב בריח מחיר מ-110₪
התקנת מנעול לדלת שריונית חסם מחיר מ-130₪