תיקון דלתות

מחפשים תיקון דלתות? ריכזנו עבורכם את המנעולנים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו מנעולן עכשיו:

אם העין היא הראי לנפש שלנו, אז הדלת היא הראי לבית שלנו. לדלת שלנו יש השפעה מכל הבחינות: אבטחה, עיצוב, צבע, סטייל ועוד. שמירה נכונה על הדלת בהחלט יכולה להבטיח שנים רבות של הנאה ממנה. עם זאת, קורה לא פעם שיש צורך בתיקון דלתות – אל דאגה, זה קורה לכולם.

בעזרת שירות מקצועי, אמין ומהיר בתחום הדלתות, היו בטוחים שאיתנו, הפתרון יהיה המשתלם ביותר. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, ונשמח לספק לכם את כל המידע הדרוש לתיקון הדלת שלכם.

 

☑️ תיקון דלתות מקצועי ובטיחותי.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ שירות מקיף ומקצועי הכולל שירות עד הבית.

☑️ מתמחים בכל סוגי הדלתות.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ מנעולן מוסמך.

 

תיקון דלתות מתי צריך את זה?

אנחנו יכולים למצוא את עצמנו זקוקים לתיקון דלתות מסיבות שונות, החל מדלת שלא ננעלת, דרך יציאה מהמסילה ועד לבעיה במנגנון הנעילה. הינה הסיבות הנפוצות לתיקון הדלת:

תיקון דלתות מתי צריך את זה

 

איזון דלתות – כיוון דלתות

בין אם מדובר בדלת חדשה ובין אם מדובר בדלת ישנה, מכל סיבה שהיא, הדלת יכולה להיות לא מאוזנת. הסיבה נפוצה בעיקר בדלתות ישנות ועל מנת לפתור אותה יש צורך במה שנקרא איזון דלתות או בשם נוסף: כיוון דלתות. איך יודעים שזאת הבעיה?

1. קשה לנעול את הדלת או להזיז אותה.

2. הדלת זזה בצורה לא חלקה על הרצפה.

לעיתים הבעיה היא בדלת עצמה, לעיתים בצירים ולפעמים במסילה, יש לבדוק ועל פי כך להביא לפתרון הבעיה.

איזון דלתות - כיוון דלתות

 

קיצור דלתות

אם אנחנו לא יכולים לסגור את הדלת או לחילופין הדלת חורקת באופן מוגזם, ייתכן והדלת גבוהה מדי יחסית לציר שלה ולכן יש צורך בקיצור דלתות. חשוב מאוד לעשות זאת במקצועיות שכן קיצור הדלת יכול להוביל לפגיעה בדלת או באסתטיקה שלה.

קיצור דלתות

 

תיקון ידיות

תיקון ידיות דרוש כאשר אנחנו מבחינים שקשה לנו לסגור או לפתוח את הדלת או לחילופין כאשר הדלת יצאה ממקומה או נשברה.

 

תיקון מנעול

בין אם מדובר בדלת כניסה ובין אם מדובר בדלת פנימית, המנעול יכול לעשות בעיות. בין אם כי הוא ישן, לא משומן, מלוכלך או מכל סיבה שהיא המנגנון שלו נפגע – תיקון המנעול יכול להיות פתרון הבעיה.

 

תיקון שברים וסדקים

זה יכול לקרות מלא מעט סיבות אבל זה קורה – הזכוכית נשברת, האלומיניום נפגע או העץ כבר לא שלם. במקרים רבים אכן ניתן לבצע תיקון על מנת להחזיר את המראה המקורי של הדלת, אך לא תמיד.

 

שירות תיקון דלתות – מקצועי, מהיר ואמין

אנחנו גאים לספק שירות תיקון דלתות בכל רחבי הארץ. חשוב לנו שתקבלו את הטוב ביותר ולכן אנחנו גאים להציג לכם את העקרונות שמנחים אותנו:

שירות תיקון דלתות - מקצועי, מהיר ואמין

 

שקיפות מלאה

אין כמו התחושה הטובה הזו, כשאנחנו מרגישים כשהלקוח שלנו סומך עלינו – ואנחנו יודעים זה לא קל בימים האלו. התחושה שכולנו בתור ישראלים חווים, שמנסים לעקוץ אותנו באיזושהי דרך, היא ממש לא כייפית (בעדינות כן). ולכן, חשוב לנו להיות שקופים איתכם – אנו נהיה שקופים איתכם במידת חומרת הבעיה, במה עליכם לעשות ובעלות התיקון, הכל כדי שתהיו מרוצים.

 

שירות בכל רחבי הארץ

בין אם אתם גרים בצפון, בדרום או במרכז, בין אם בעיר גדולה או במושב קטן, כולנו זקוקים לתיקון דלתות, ולכן אנחנו נגיע לאן שצריך כדי לעזור.

שירות בכל רחבי הארץ

 

שירות מקצועי זה אנחנו

הצוות של מנוסה ולא פחות חשוב בעל כל התעודות הדרושות כדי לעסוק בתחום תיקון הדלתות. חשוב לנו לתת לכם שירות מקצועי, כזה שיספק לכם פיתרון מהיר אך כזה שגם יישאר לטווח הארוך.

 

מחיר הוגן

אצלנו תמצאו מחירים שמשקפים את כמות הזמן + הציוד שעלינו להשקיע בתיקון הדלת שלכם. אנו מאמינים שמחיר הוגן מוביל לעוד לקוחות מרוצים וכך העסק יכול להצליח ולא בשום דרך אחרת.

 

סוגי דלתות והתיקון המתאים

חשוב מאוד טרם התיקון, לזהות בצורה נכונה באיזה סוג דלת מדובר. ברוב המקרים תהליך הזיהוי הוא פשוט – בין אם זיהוי התווית שמודבקת על הדלת ובין אם זיהוי החומר שממנו הדלת עשויה.

הינה סוגי הדלתות שבהם אנחנו מתעסקים לעיתים קרובות:

סוגי דלתות והתיקון המתאים

 

תיקון דלת רב בריח

דלת רב בריח היא דלת נפוצה מאוד ברחבי הארץ וככה גם הצורך בתיקון שלה. תיקון דלת רב בריח יכול להידרש על מנת לתקן את מנגנון הנעילה או לתקן את הידית למשל.

 

תיקון דלת ממ"ד

הממ"ד נועד לשמור עלינו מכל משמר. במצבים של סכנה, אנו מתבקשים ללכת ולנעול את דלת הממ"ד כדי להבטיח את שלומינו. במקרה כזה, מאוד חשוב לא לזנוח את העניין. דלת הממ"ד יכולה לעשות בעיות בתנועה, בסגירה או בפתיחה. בכל אחד המקרים אנחנו יכולים לטפל.

תיקון דלת ממ

 

תיקון דלת אש

דלת אש היא דלת שמגינה עלינו מפני התפשטות של שריפה בבניין. הדלת בנויה מחומרים עמידים בפני אש לרוב מסוג פלדה או לחילופין גבס. הדלת מורכבת מ2 משטחים נפרדים וכן חלל הנמצא בניהם וזאת על מנת לאפשר נגיעה בצד השני של הדלת בעת שריפה.

דלת אש לא תקינה עלולה לסכן חיים ועל כן תיקון דלת אש הוא הכרחי. נעילה לא תקינה, חריקות ובעיות בפתיחה, חייבות את תשומת הלב שלנו וחייבות טיפול מקצועי.

 

תיקון דלת זכוכית

דלת זכוכית היא לרוב דלת הזזה שנעה על מסילה, אך לא כך תמיד המצב. בעיות נפוצות בדלת זכוכית הן בעיות במסילה, בעיות במנגנון הנעילה וכן בעיות במסילה. אנו מטפלים בכל אחד מהמקרים תוך שמירה הדוקה על הזכוכית עצמה.

 

תיקון דלת שריונית חסם

דלתות שריונית חסם מתאימה למגוון שימושים: דלתות פתיחה, דלתות פנים, דלתות Hi-Tech ודלתות מעוצבות. לדלת זו, מנגנון שונה מהדלתות האחרות ולכן חשוב להתייחס לבעיות שמופיעות בדלת בהתאם. אנו שמחים להציע תיקון מלא לדלת שריונית חסם.

תיקון דלת שריונית חסם

 

תיקון דלת אלומיניום

דלת אלומיניום יכולה לשמש אותנו בתור דלת כניסה או דלת פנים. בכל אחד מהמקרים נרצה כמובן שהיא תפעל בצורה תקינה.  אנו מציעים פתרון מקיף בתחום של תיקון דלתות אלומיניום.

 

תיקון דלת לעסק

הדלת בעסק שלכם עושה בעיות! אל תתנו לזה לפגוע בהכנסות ובפעילות השוטפת של העסק. אנו נעניק לכם תיקון מהיר ומקצועי ונבצע תיקון דלת לעסק בצורה האיכותית ביותר.

תיקון דלת לעסק

 

תיקון דלת עץ

בין אם הדלת נמצאת בכניסה, בין אם היא משמשת למחסן ובין אם היא משמשת בתור דלת פנים, דבר אחד בטוח – זה אף פעם לא נעים כשיש לדת בעיה. ולכן אתם מוזמנים להיעזר בשירות שלנו של תיקון דלת עץ כדי לפתור את הבעיה אחת ולתמיד.

תיקון דלת עץ

 

תיקון דלתות – מחיר

המחיר של תיקון דלתות אם כן תלוי מאוד בסוג הבעיה ובסוג הפתרון.

ממה המחיר מושפע:

  • משך זמן הטיפול.
  • מה הציוד והחומרים הנדרשים לתיקון הבעיה.
  • חומרת הבעיה.
  • שעת הטיפול (ישנו הבדל במחירון במהלך היום לבין טיפול בתקלות דחופות במהלך הלילה).

 

מחירון תיקון דלתות

 

סוג התיקון מחיר
תיקון דלתות המחיר הכללי נע בין 100 ל – 600 ש"ח
תיקון דלת ממ"ד המחיר נע בין 140 ל – 450 ש"ח
תיקון דלת אש המחיר נע בין 130 ל – 400 ש"ח
תיקון דלת זכוכית המחיר נע בין 120 ל – 500 ש"ח
תיקון דלת רב בריח המחיר הממוצע הוא כ – 300 ש"ח
תיקון דלת שריונית חסם המחיר נע בין 140 ל – 450 ש"ח
תיקון דלת אלומיניום 200 – 250 ש"ח
תיקון דלת לעסק המחיר נע בין 120 ל – 450 ש"ח
תיקון דלת עץ המחיר נע בין 100 ל – 600 ש"ח
איזון דלתות המחיר הוא כ – 250 ש"ח
כיוון דלתות המחיר הוא כ – 250 ש"ח
קיצור דלתות המחיר נע בין 400 ש"ח ל – 700 ש"ח

 

שירותי תיקון דלתות בפריסה ארצית:

תיקון דלת ממ"ד

תיקון דלת זכוכית